ДА ЛИ ЋЕ БРАК ХАРИЈА И МЕГАН ПОТРАЈАТИ: Пријатељица принцезе Дајане јасно рекла шта мисли
МНОГИ се питају да ли ће брак принца Харија и Меган Маркл потрајати, а свој суд о овој теми дала је и Сали Морган, некадашња лична видовњакиња принцезе Дајане.
Фото АП
Како преноси "Дејли мејл", Морган тврди да је била блиска са мајком принца Харија и да је познавала њену сестру.
Она је била гост на аустралијском каналу 7, и како је навела, будућност за Харија Меган изгледа веома позитивно.
Како је нагласила, евидентно је колико Меган воли Харија.
Фото: Printscreen
- Знам да многи предвиђају да овај брак неће потрајати, али ја мислим да хоће - наводи Морган и додаје да ће кључ свега бити Меган која преузима контролу у њиховом односу.
Она је открила да је разговарала са Дајаном готово свакодневно дуже од четири године и да веома цени време које је са њом провела.
- Тек сада схватам колико је било невероватно што сам могла да разговарам са њом сваког дана - рекла је.
Меган Маркл би требало да се породи за неколико недеља, и због тога се поставља питање да ли ће се Хари појавити у Лондону на откривању статуе принцези Дајани 1. јула.
Шушка се и о потенцијалним именима ћерке Харија и Меган, а многи кажу да ће наследници дати име Лили, али помињу се и имена Дајана, Алегра, Филипа и Маја.
Препоручујемо
КРАЉИЦА И БАЈДЕН: Чак 13 амерички председник са којим ће се Елизабета састати
03. 06. 2021. у 16:30
КЕЈТ МИДЛТОН ОДУШЕВИЛА ПЛАНЕТУ: Испунила обећање тешко оболелој девојчици (ВИДЕО)
30. 05. 2021. у 16:00
УКРАЈИНЦИ ОБОРИЛИ НОВИ РУСКИ ДРОН: Запрепастили се шта се налази у њему
ЈЕДНОГ од првих дана 2026. године украјинска војска оборила је руски дрон новог типа. Идентификован је као „Геран-5“, брз и далекометни дрон.
23. 01. 2026. у 12:25
У ФЕБРУАРУ ПОТПУНИ КОЛАПС ПОЛАРНОГ ВРТЛОГА? Хладна маса заледиће Европу, ево шта нас очекује
НАКОН стратосферског загревања почетком фебруара, најновије прогнозе показују потенцијални потпуни колапс поларног вртлога, што ће на крају довести хладан ваздух и у Европу, пише Severe Weather Europe.
23. 01. 2026. у 14:21
НАЈСТАРИЈИ ЈУГОСЛОВЕН: Доживео 132, израсли му трећи зуби
У АКЦИЈИ некдашње ревије Yуго папир “Тражимо најстаријег Југословена“ 1978. године новинари су се запутили у село Ораш Плање удаљено од Тешња десетак километара, где је живео Мехо Хаџић.
23. 01. 2026. у 16:47
Коментари (0)