ДРАМА У АВИОНУ: Стигла претња бомбом, пилот хитно слетео у Париз!

03. 06. 2021. у 19:00

ФРАНЦУСКЕ власти истражују претњу бомбом у авиону компаније Ер Франс који је летео из главног града Чада за Париз и који је данас слетео без инцидената, саопштило је министарство унутрашњих послова.

ДРАМА У АВИОНУ: Стигла претња бомбом, пилот хитно слетео у Париз!

Фото: Принтскрин

- Путници су искрцани. У току су провере - наводи се у саопштењу министарства, а преноси АФП.

Након претњи у току лета, авион је до зрачне луке Шарл де Гол отпратио француски борбени авион Рафал.

Извор из зрачне луке рекао је да је авион слетео на посебно подручје аеродрома резервисаном за безбедносне операције и да се сада обављају претраге седишта и простора за пртљаг.

Портпарол је рекао да је пилот обавестио власти о претњи бомбом коју је примио у току лета путем радија.

(Индекс)

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ПЛАНЕТА У СТРАХУ: Списак 11 најсигурнијих земаља у случају Трећег светског рата

ПЛАНЕТА У СТРАХУ: Списак 11 најсигурнијих земаља у случају Трећег светског рата

НАКОН што су америчко-израелски напади на Иран довели до одмазде широм Блиског истока, расту страхови од ескалације која би могла да прерасте у трећи светски рат. Ту су још и актуални рат између Украјине и Русије, сукоби у појасу Газе, као и стална претња кинеске инвазије на Тајван.

03. 03. 2026. у 20:21

Коментари (0)

ЦЕО СВЕТ У ШОКУ! Ево шта су урадиле фудбалерке Ирана на првој међународној утакмици откако су Америка и Израел напали њихову земљу (ВИДЕО)