ПОБОЉШАНА ЕПИДЕМИОЛОШКА СЛИКА: Укидају се мере на грчком острву Калимнос
НА грчком острву Калимнос данас се укидају рестриктивне мере, саопштио је данас Генерални секретаријат за цивилну заштиту.
Фото Д. Митић
Та одлука, наводи се, донета је на основу побољшане епидемиолошке слике, преноси Ана.
- Калимнос је доживео тешку ситуацију, али од данас се постепено враћа у нормалу - изјавио је заменик министра за цивилну заштиту и кризне ситуације, Никос Хардиалис, и додаје да апелује на све, да буду опрезнији и избегавају скупове који могу да изазову додатне невоље на острву.
Препоручујемо
НЕИЗВЕСНО У ИТАЛИЈИ: Попуштање мера ако се побољша епидемиолошка ситуација
17. 05. 2021. у 20:54
УСКОРО КОНАЧНА ОДЛУКА: Британија размишља о завршној фази ублажавања мера
16. 05. 2021. у 12:50
СУКОБ НАМ ЈЕ ПРЕД ВРАТИМА Руте упозорава: Ми смо следећа мета Русије
РУСИЈА би могла да буде спремна да употреби војну силу против НАТО-а у наредних пет година, сматра генерални секретар НАТО-а Марк Руте.
11. 12. 2025. у 15:46 >> 16:40
ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне
СРЕЋКО Стефановић (22), Саша Станковић (22) и Далибор Петровић (24) оглашени су данас кривим у Вишем суду у Београду за тешко убиство Станимира Брајковића (74) на безобзиран и насилнички начин у затвору Падинска Скела почетком фебруара 2024. године. Овом првостепеном пресудом Стефановић је осуђен на 19 година затвора, а Станковић и Петровић на по 18 година.
11. 12. 2025. у 16:22
ОВО ЈЕ СТРАШНО! Узнемирена Биља открила где је Аца био у време МАСАКРА - певач месецима у Аустралији
ПЕВАЧИЦА Биљана Јевтић огласила се поводом терористичког напада који се догодио у Сиднеју. Њен супруг, певач Александар Аца Илић, последња три месеца провео је управо у том граду.
14. 12. 2025. у 19:24
Коментари (0)