ХАПШЕЊЕ У БРАТУНЦУ: Пресрео и претио мештанки

В.Митрић

04. 05. 2021. у 14:48

БРАТУНАЧКА полиција ухапсила је Д.И. из Сребренице, због сумње да је починио кривично дело угрожавање безбедности.

ХАПШЕЊЕ У БРАТУНЦУ: Пресрео и претио мештанки

Фото: В.Митрић

Полицијској станици Братунац пријављено је да је на регионалном путу у месту Осамско, надомак Братунца, непозната особа пресрела и претила мештанки.

По пријави су потупили полицајци ПС Братунац, који су 10 минута након пријаве, у улици Светог Саве, код Братунца, зауставили „Пасат” у ком се налазио Д.И. кога су ухапсили због претње. Том приликом је утврђено да је осумњичени, исто вече око 22 часа, испред угоститељског објекта у Братунцу, нарушио јавни ред и мир међусобном тучом са Н.Ђ. из тог града, након чега су се јавили за помоћ Дому здравља ради указивања лекарске помоћи.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ТРЕНУТАК КАД ЈЕ СРБИЈА ЗАНЕМЕЛА! Вучић се ухватио за главу након признања ове храбре жене: Дође ми да заједно са вама плачем!

ТРЕНУТАК КАД ЈЕ СРБИЈА ЗАНЕМЕЛА! Вучић се ухватио за главу након признања ове храбре жене: Дође ми да заједно са вама плачем!

ПРЕДСЕДНИК Александар Вучић се ухватио за главу након што му је грађанка Бора открила борбу за усвајање детета и проблеме са социјалном помоћи, обећавши да ће покушати да учини све што може да проблем буде решен.

20. 02. 2026. у 22:47

ВАШИНГТОНУ СТИГЛО УПОЗОРЕЊЕ: Не покушавајте да нарушите наше односе са Москвом

ВАШИНГТОНУ СТИГЛО УПОЗОРЕЊЕ: Не покушавајте да нарушите наше односе са Москвом

БЕЛОРУСКИ председник Александар Лукашенко изјавио је данас да је на почетку преговора између Белорусије и САД упозорио Вашингтон да не покушава да наруши односе између Минска и Москве.

16. 02. 2026. у 15:09

КОСОВО, СРБИЈА, УСТАНИТЕ! Трамп поздравио и госте којих није било у сали

"КОСОВО, СРБИЈА, УСТАНИТЕ!" Трамп поздравио и госте којих није било у сали

АМЕРИЧКИ председник Доналд Трамп основао је Одбор за мир, али је већ на оснивачком састанку "Одбора за мир" запретио ратом. Претњу из говора поновио је и у авиону за Џорџију. Озбиљност показује и премештање носача авиона у источно Средоземље.

21. 02. 2026. у 09:40

Коментари (0)

ВЕЛИКА ДЕЛА НА СЦЕНИ ХУМАНОСТИ: „Мој први пут“ и „Јазавац пред судом“ у Фондацији Mozzart