ВОЂА ВЕХАБИЈА УСКОРО НА СЛОБОДИ: Повратак опасног терористе

Novosti online

26. 04. 2021. у 17:57

БИЛАЛ Боснић, неформални вођа вехабија у БиХ, којег је Суд Босне и Херцеговине правоснажно осудио на седам година затвора због јавног подстицања на терористичке активности, у септембру ове године излази на слободу.

ВОЂА ВЕХАБИЈА УСКОРО НА СЛОБОДИ: Повратак опасног терористе

Фото: Принтскрин Фејс ТВ

Ову информацију потврдио је Адил Лозо, Боснићев адвокат.

Лозо је појаснио да је Боснић ухапшен 2014. и да је у притвору током суђења провео две године, које су му урачунате у казну. Правоснажно је осуђен 2016. године.

Боснић је званично ухапшен 3. септембра 2014., у акцији "Дамаск" припадника Државне агенције за истраге и заштиту (СИПА).

- Он ће своју казну извршити у цијости и од септембра је слободан човек - казао је Лозо.

(Аваз)

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
НИКАД ЈАЧИ УДАРАЦ ЗА РУСЕ ОД ПОЧЕТКА РАТА: Украјинске ракете летеле више од 1.300 км, погођена кључна фабрика (ВИДЕО)

НИКАД ЈАЧИ УДАРАЦ ЗА РУСЕ ОД ПОЧЕТКА РАТА: Украјинске ракете летеле више од 1.300 км, погођена кључна фабрика (ВИДЕО)

УКРАЈИНА је у суботу увече погодила једно од стратешки најзначајнијих одбрамбених постројења Русије, напавши Воткински машински завод у удаљеном региону, скоро 1.300 километара од украјинске границе - што представља најдубљи удар икада изведен украјинским оружјем домаће производње.

25. 02. 2026. у 12:25

НЕМА КО ДА НАСЕЧЕ ДРВА: Руско село изгубило скоро све мушкарце у рату у Украјини

"НЕМА КО ДА НАСЕЧЕ ДРВА": Руско село изгубило скоро све мушкарце у рату у Украјини

У РИБАРСКОМ селу Седанка, на руском далеком истоку, свакодневни живот је био тежак и пре рата у Украјини. Већина кућа нема основну инфраструктуру, као што су вода, унутрашњи тоалети или централно грејање, иако зимске температуре често падну и на -10 степени Целзијуса.

24. 02. 2026. у 09:43

Коментари (0)

Бледило, главобоља и мањак снаге: Ево шта може да стоји иза ових проблема