ЕЛЕЗ ОСТАЈЕ У ПРИТВОРУ! Суд БиХ одбио жалбу адвоката
АПЕЛАЦИОНО веће Суда БиХ одбило је жалбу адвоката Дарка Елеза на одлуку о продужењу притвора за још два месеца.
Фото: Тужилаштво БиХ
Елезу, који је изручен из Србије због мафијашких ликвидација, притвор је продужен 2. априла, пише РТРС.
Дарко Елез је један од оптужених у оквиру предмета "Лутка" за убиства, покушаје убиства, пљачке транспорта новца и друга кривична ђела.
Сагласност за изручење Дарка Елеза дата је почетком марта након што су српски судови утврдили да су испуњени услови за његово изручење због тешких кривичних дела организованог криминала извршених у 2015, 2017, 2018. и 2019. године.
Елез је затим и изручен почетком марта.
Restoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTO
РУСКИ ВОЈНИ СТРУЧЊАК: Један удар "орешника" и "сармата" може да уништи читав НАТО у Европи
КОМБИНОВАНО лансирање ракетних система „сармат“ и „орешник“ способно је да неутралише целу војну инфраструктуру Северноатлантске алијансе у Европи, рекао је за руске медије Александар Степанов, војни стручњак Института за право и националну безбедност Руске председничке академије за националну економију и јавну управу (РАНХЕГА).
13. 05. 2026. у 12:29
Срушио се авион код главног града: Погинули сви путници и пилот
Ваздухопловна цивилна управа Јужног Судана саопштила је данас да се срушио авион југозападно од главног града Џубе, при чему је погинуло свих 14 особа које су биле у летелици.
27. 04. 2026. у 16:49
"НЕ МОЖЕМО ДА ПОБЕДИМО, ПРЕЈАКИ СУ!" Путинов човек изненадио изјавом на руској државној телевизији
ПОЗНАТИ руски редитељ и пропагандиста Карен Шахназаров рекао је да Русија не може да победи Украјину, да је противник прејак и да је у интересу Русије да што пре оконча рат.
11. 05. 2026. у 19:09
Коментари (0)