"ЈОШ ТРИ ГОЛА ВУЧИЋА У ГОСТИМА": Хаџифејзовић поново оштром опаском критиковао Сарајево

Новости онлине

11. 04. 2021. у 23:17

БОШЊАЧКИ водитељ Сенад Хаџифејзовић на прави начин је дочарао слику борбе против короне у региону објашњавајући на примеру колики је Србија лидер.

ЈОШ ТРИ ГОЛА ВУЧИЋА У ГОСТИМА: Хаџифејзовић поново оштром опаском критиковао Сарајево

Фото: Принтсцреен

Након што је у Босни и Херцеговини за пет дана преминуло 410 особа, а за 24 сата 82, власти те земље нису имале другу опцију, што је објаснио овај водитељ.

- Србија је опет послала вакцине, 10.000 од планираних 20.000. Кантонална владајућа тројка која је исмејавала тројку из Председништва данас се нашла у истој ситуацији, да званично и свечано прими те вакцине Владе Србије. Још три гола Вучића - рекао је Хаџифејзовић.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЦНН ОБЈАВИО ДА ЈЕ ИРАН ПРОГЛАСИО ВЕЛИКУ ПОБЕДУ, ТРАМП ПОЛУДЕО Саопштење је велика превара, надлежни утврђују да ли је почињено кривично дело

ЦНН ОБЈАВИО ДА ЈЕ ИРАН ПРОГЛАСИО ВЕЛИКУ ПОБЕДУ, ТРАМП ПОЛУДЕО Саопштење је велика превара, надлежни утврђују да ли је почињено кривично дело

ИРАН је саопштио да је остварио велику победу и приморао Сједињене Америчке Државе да прихвате његов план у 10 тачака, наводи се у саопштењу Врховног савета за националну безбедност Ирана које су пренели државни медији, тврди ЦНН. Трамп је на обајву ЦНН-а експресно реаговао и оптужио их за превару.

08. 04. 2026. у 02:39

ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)

ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)

ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.

24. 03. 2026. у 20:17

ОТАЦ ЉУБА РАНКОВИЋ ТУГУЈЕ: Син му преминуо у 41. години - На споменику му пише...

ОТАЦ ЉУБА РАНКОВИЋ ТУГУЈЕ: Син му преминуо у 41. години - "На споменику му пише..."

НЕМА већег искушења, нити већег бола него надживети своје дете. И не постоји човек, био он верник или атеиста, који се у тако страшном тренутку неће запитати зашто је Бог то дозволио.

11. 04. 2026. у 11:40

Коментари (0)

МЕЧ СЕЗОНЕ У БЕРГАМУ: Јуве се бори за Лигу шампиона, Богиња провинције за место које води у Европу