БАКЉА ЗАПАЛИЛА ШКОЛУ? Пожар стављен под контролу
ВАТРОГАСЦИ су ставили под контролу велики пожар, који је избио вечерас у Основној школи Веруда у Пули.
Фото: Твитер
Пожар је избио око 20 сати, а ватрогасци су успели да га ставе под контролу нешто пре 21 час, преноси хрватски Индекс.
Како јавља истарски портал "Regional Express", на терен је изасао велики број ватрогасаца, као и полиција, које је обезбеђивала да се грађани не приближавају школи.
"Regional Express" наводи, позивајући се на незваничне информације, да су једна или више непознатих особа бацили запаљиво средство на кров зграде, након чега је букнула ватра.
"Глас Истре" додаје да се спекулише да се ради о бакљи.
Како наводи, ватрогасци су спречили да се пожар прошири на учионице, чиме је избегнута још већа материјална штета.
Препоручујемо
СТРАДАЛА ЈЕДНА ОСОБА: Трагедија у пожару у напуштеној кући у Крагујевцу
19. 03. 2021. у 13:26
ХРВАТСКИ МИНИСТАР ЗДРАВЉА: Верујемо ЕУ за вакцине, али можемо да се преоријентишемо
14. 03. 2021. у 23:40
СВЕ ГОРИ НА БЛИСКОМ ИСТОКУ: Сирене завијају широм Израела, почео нови напад; Иран силовито удара по америчким базама (ФОТО/ВИДЕО)
ДРУГИ дан рата на Блиском истоку, пратите са нама дешавања уживо.
01. 03. 2026. у 07:31 >> 22:56
ОТКРИВЕНО КАКО ЈЕ УБИЈЕН ХАМНЕИ: Једна грешка га коштала живота, Трамп имао неочекиваног савезника
СКРИВЕН дубоко у свом бункеру, Али Хаменеи није очекивао дрзак дневни напад у самом срцу своје моћи.
01. 03. 2026. у 19:16
БИО У ПОСЕТИ ЈУГОСЛАВИЈИ `89: Ко је ликвидарни ајтолах Али Хамнеи? Историјски ОБРТ за Иран - постоје само ДВЕ опције
У АМЕРИЧКО-ИЗРАЕЛСКОМ нападу на Иран, убијен је врховни верски вођа, ајатолах Али Хамнеи док је обављао своје дужности у канцеларији у Техерану.
01. 03. 2026. у 12:45
Коментари (0)