БИВШИ ХДЗ-овац ОСУЂЕН ЗБОГ СИЛОВАЊА: Пригорац иза решетака, тврдио да није имао контакт са женом
НАЧЕЛНИК општине Ласиња Жељко Пригорац, бивши ХДЗ-овац, данас је на карловачком Жупанијском суду неправоснажно осуђен на две године затвора за силовање суграђанке у августу 2018. године, јављају босански медији.
Фото Depositphotos
Суд је утврдио да је "употребом силе без пристанка жртве извршио полни однос те је тиме починио кривично дело против полне слободе силовањем".
Према наводима медија, он је тврдио да није имао контакт са женом, а на месту силовања је пронађено његово семе.
У образложењу пресуде судија Елма Калеб Мамић рекла је да су у доказном поступку наводи оштећене стране били "јасни, уверљиви и веродостојни и у битном их потврђује материјална документација о ДНК траговима окривљеног".
(АТВ)
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
ПРЕМИЈЕР НАРЕДИО ИСТРАГУ: Извинио се жени која тврди да је силована у парламенту
16. 02. 2021. у 13:58
УЖАС У ПЕТРОВЦУ НА МЛАВИ: Дечак (16) осумњичен да је покушао да силује девојку (18)
09. 02. 2021. у 17:43
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"СУПРУГА ГА ДРЖАЛА 5 МИНУТА ЗА НОГЕ ДА НЕ БИ ИСПАО" Нови детаљи драме држављанина Србије на лету Рајанера
ДРАМАТИЧНЕ тренутке доживели су у петак ујутру путници на лету компаније Рајанер са аеродрома „Македонија“ у Солуну за Минхен, када је пукао прозор, а ваздушна струја повукла једног путника напоље. Он је у последњем тренутку спасен захваљујући супрузи, која је седела поред њега и задржала га, пише Прототема.
10. 07. 2026. у 12:18
ЗАШТО ЈЕ ДУБРАВКА МИЈАТОВИЋ ЗАИСТА НАПУСТИЛА СЕРИЈУ "СРЕЋНИ ЉУДИ"? "Морала сам да побегнем..."
ДУБРАВКА Мијатовић напустила је серију 'Срећни људи' из личних разлога, а не због хонорара.
10. 07. 2026. у 15:07
ЈЕЗИВ СНИМАК! Кобра и питон у борби на живот и смрт - познато који рептил је изашао као победник (ВИДЕО)
ВОЗАЧИ на Тајланду наишли су на несвакидашњи призор поред пута. Снимили су борбу на живот и смрт два рептила, тачније борбу питона и краљевске кобре.
08. 07. 2026. у 17:19
Коментари (0)