ТОМИСЛАВ НА ПИЈАЦИ ИЗГУБИО НОВАЦ ЗА ПЛАТЕ РАДНИЦИМА: Моли да му се јаве налазачи
ТОМИСЛАВ Ромек је ове суботе око 11:15 ујутро на Јарунској пијаци изгубио већу своту новца, која је била намењена за плате његовим радницима.
Фото: З. Јовановић
Испричао је да се брзо вратио на место где му је новац испао и да су га радници оближњих продавница обавестили да је новац пронашла девојка у смеђој јакни која је била у пратњи младића.
- Куповао сам кафу и новац сам испред продавнице хтео ставити у унутрашњи џеп капута, али грешком сам га ставио у поставу, те је испао. Приметио сам то 10-15 минута касније у аутомобилу и одмах се вратио, али више га није било. Радници продавнице су ми рекли да га је пронашла девојка смеђе косе у смеђој јакни која се, кажу, тресла - рекао је Томислав.
Открио је да је новац био намењен за плате његових радника, те да верује да су налазачи поштени, јер су га неко време и чекали.
- Девојка им је рекла да ће се вратити. Чекао сам још неко време, али се није вратила па сам оставио свој број у објектима поред - рекао је.
Моли поштене налазаче да му се јаве на број 091 300 8973.
(Индекс)
Препоручујемо
ЗА ЊИМ ТРАГА ЦЕЛА ХРВАТСКА: Осумњичен је да је извршио масакр у Шибенику
30. 01. 2021. у 17:55
ХРВАТСКА ПОЛИЦИЈА АПЕЛУЈЕ ПОСЛЕ МАСАКРА: Ако видите овај аутомобил, одмах пријавите!
30. 01. 2021. у 16:52
МАСАКР У ХРВАТСКОЈ: Улице преплављене специјалцима са дугим цевима! (ВИДЕО)
30. 01. 2021. у 15:51
КАТАСТРОФА У ВАШИНГТОНУ: Трамп одобрио ванредно стање
АМЕРИЧКИ председник Доналд Трамп одобрио је декларацију ванредног стања за Вашингтон како би савезне власти помогле при санацији канализационе катастрофе која је почела прошлог месеца.
22. 02. 2026. у 13:41
ВАШИНГТОНУ СТИГЛО УПОЗОРЕЊЕ: Не покушавајте да нарушите наше односе са Москвом
БЕЛОРУСКИ председник Александар Лукашенко изјавио је данас да је на почетку преговора између Белорусије и САД упозорио Вашингтон да не покушава да наруши односе између Минска и Москве.
16. 02. 2026. у 15:09
ПОРЕКЛО ВАСИЛИЈА КОСТОВА: Рођен у Београду, али његови родитељи НИСУ одатле - славе Светог Луку
ВАСИЛИЈЕ Костов одавно више није само млада нада Црвене звезде. Никако! Он је један од мотора и покретача црвено-беле чете, а то показују и голови које даје на великим мечевима.
22. 02. 2026. у 18:50
Коментари (1)