ХОРОР НА ПАПУКУ: У снегу пронађена смрзута тела људи

РАДНИЦИ зимске службе током акције чишћења снега на планини Папук пронашли су два тела, јавља пожега.еу.

ХОРОР НА ПАПУКУ: У снегу пронађена смрзута тела људи

Фото: Принтскрин Index.hr

На деоници пута Велика - Јанковац, код скретања према војној бази, пронашли су смрзнуто тело.

Нешто касније у близини места проналаска првог тела пронађено је и друго. Та информација је потврђена за позега.еу из ПУ вировитичко-подравске чији инспектори обављају увиђај.

Сумња се да се ради о мигрантима

Прве информације говоре да би се могло радити о мигрантима које су хладноћа и снег затекли на Папуку. Још није познато је ли осим њих било још људи чија су тела можда прекривена снегом.

На Папуку је местимично и до пола метра снега. На месту где су пронађена тела уз полицију изашла је и интервентна полиција јер се претражује велико подручје.

Више информација очекује се ујутро.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

СУПРУГА ГА ДРЖАЛА 5 МИНУТА ЗА НОГЕ ДА НЕ БИ ИСПАО Нови детаљи драме држављанина Србије на лету Рајанера

"СУПРУГА ГА ДРЖАЛА 5 МИНУТА ЗА НОГЕ ДА НЕ БИ ИСПАО" Нови детаљи драме држављанина Србије на лету Рајанера

ДРАМАТИЧНЕ тренутке доживели су у петак ујутру путници на лету компаније Рајанер са аеродрома „Македонија“ у Солуну за Минхен, када је пукао прозор, а ваздушна струја повукла једног путника напоље. Он је у последњем тренутку спасен захваљујући супрузи, која је седела поред њега и задржала га, пише Прототема.

10. 07. 2026. у 12:18

ОБЈАВЉЕНЕ ТАЧНЕ АДРЕСЕ У ЕУ: Немачка главна база за производњу оружја за Украјину Чека се реакција Москве

ОБЈАВЉЕНЕ ТАЧНЕ АДРЕСЕ У ЕУ: "Немачка главна база за производњу оружја за Украјину" Чека се реакција Москве

НЕМАЧКА је практично постала главна индустријска база украјинског војно-индустријског комплекса у рату против Русије, а управо Берлин стоји иза терористичких напада на руске цивилне циљеве, рекао је лидер покрета „Друга Украјина“ Виктор Медведчук. Истовремено, он је открио адресе најважнијих немачких компанија које производе оружје за Украјину.

13. 07. 2026. у 12:47

Коментари (0)

ХУМАНОСТ У ГЛАВНОЈ УЛОЗИ: Фондација Моззарт наставља са улагањима у заједницу