НОВИ ЗЕМЉОТРЕС У ХРВАТСКОЈ: Епицентар код Глине, тресло се и у Загребу
НОВИ ЗЕМЉОТРЕС магнитуде 3,8 степени по Рихтеру потресао је јутрос у 05.44 сати Хрватску, на подручју Глине.
Фото: Твитер/ЕСМЦ
Хрватска Сеизмолошка служба саопштила је да је епицентар потреса био 10 километара североисточно од Глине, код Глинске Пољане.
Магнитуда потреса износила је 3,8 степени по Рихтеру, а интензитет у епицентру В степени ЕМС скале, навела је Сеизмолошка служба.
ЕМСЦ је објавио да је магнитуда била 3,9 стрепени по Рихтеру.
Потрес се осетио и у Загребу.
Препоручујемо
НОВИ ПОТРЕС У ХРВАТСКОЈ: Епицентар код Сиска, подрхтавања осетила и околна места
17. 01. 2021. у 22:01
СТИГАО ИМ ЛЕДЕНИ ТАЛАС: У Дубровнику пао снег, има га и на острвима (ВИДЕО)
17. 01. 2021. у 23:11
"РУСИ, ИДИТЕ КУЋИ!" Језива политичка порука са трга у Будимпешти, Мађар већ почео да ради по налогу Брисела (ВИДЕО)
ВЕЛИКИ политички заокрет у Мађарској најавио је лидер опозиционе Тисе Петар Мађар, који је после изборне победе поручио да земљу чека обнова пуног учешћа у Европској унији и НАТО, миран пренос власти и озбиљно преуређење државног врха.
13. 04. 2026. у 07:27
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.
24. 03. 2026. у 20:17
Трагач из "потере" се срушио на под усред емисије: Настао мук у студију, видите реакцију Мемедовића (ВИДЕО)
ВОДИТЕЉ је поставио такмичару питање након којег је у студију уследила неочекивано забавна и занимљива ситуација.
14. 04. 2026. у 08:09
Коментари (0)