КОРОНА У БУГАРСКОЈ: 1.029 новозаражених, умрло још 157 оболелих
У БУГАРСКОЈ је у последња 24 сата потврђено 1.029 нових случајева вируса корона од 10.774 тестирана узорка, објављено је данас на званичном порталу на ком се презентују подаци о вирусу.
Фото: ЕПА
Стопа позитивности је 9,55 процената, преноси агенција БТА.
Од вируса корона умрло је још 157 пацијената , а од почетка панедмије умрло је укупно 7.835 људи.
У Бугарској је од почетка пандемије потврђено укупно 204.080 случајева вируса корона, тренутно су активна 71.624 случаја, а опоравиле су се укупно 124.624 особе.
На болничком лечењу је 4.405 пацијената, а од њих је 411 на интензивној нези.
Препоручујемо
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ДРАМА НА НЕБУ: Руски авиони избацили уређаје близу британског носача авиона, хитно дигнути Ф-35
ВЕЛИКА Британија пресрела је два руска авиона након што је преместила носач авиона ка Арктичком кругу ради подршке мисијама НАТО.
06. 07. 2026. у 09:38
НОВИНАРКА МАРИЈА НАЂЕНА МРТВА У АУТУ: Камере снимиле последње тренутке
ГРЧКУ је потресла вест о изненадној смрти новинарке Марије Антонијанаки, која је пронађена мртва у свом аутомобилу у Ираклиону на Криту.
06. 07. 2026. у 10:26
"СПАВАО БИХ С ЊОМ И ОЖЕНИО ЈЕ!" Скандал премијера Аустралије са Кајли Миног - оженио се пре 6 месеци, а сад се извињава
АУСТРАЛИЈСКИ премијер Ентони Албанезе упутио је недвосмислено извињење због коментара о поп звезди Кајли Миног које је прошле недеље изнео током гостовања у једном подкасту. Његове изјаве изазвале су талас осуда, а критичари су их назвали „потпуно непримереним” и поручили да „омаловажавају функцију премијера”, пише Би-Би-Си.
06. 07. 2026. у 18:21 >> 18:21
Коментари (0)