„МАМА, НЕМОЈ ДА ПЛАЧЕШ!” Девојчица из земљотресом разореног села мами брисала сузе (ВИДЕО)
КУЋА једне породице у месту Небојан, које је погођено земљотресом, више није сигурна за живот.
Фото: Принтскрин Н1
Породица је сада добила камп кућицу од људи из Пореча. У кућици их сад спава петoро.
Док је њена мајка разговарала с новинарком, мала Јана покушала ју је утешити.
Мајка је за Н1 говорила о тешким данима које проживљавају, држећи девојчицу у рукама, малена се играла с микрофоном, све док није приметила да јој мама плаче.
Иако микрофон није испуштала, једном руком кренула је брисати мамине сузе.
– Немој да плачеш мама - тешила ју је.
На крају није хтела пустити микрофон, а тиме је успела бар накратко орасположити своју маму.
– Јана је будућа новинарка – нашалила се.
Препоручујемо
ОГЛАСИЛА СЕ БАКА ЉУБА ПОСЛЕ ЗЕМЉОТРЕСА: Добро сам, треба ми само једно (ВИДЕО)
04. 01. 2021. у 09:08
"ТЕК ЋЕТЕ ВИДЕТИ НА ВИДОВДАН ШТА ИМАМО ДА ПОКАЖЕМО" Вучић: Само су нам једну ракету видели, пола света окренуше наопачке
ПРЕДСЕДНИК Републике Србије Александар Вучић током посете Кули истакао је да ће на Видовдан војска показати ново наоружање.
26. 03. 2026. у 15:56
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.
24. 03. 2026. у 20:17
Снимци Хане Икодиновић запалили интернет - врели кадрови (ВИДЕО)
СТАРИЈА ћерка "новосадске барбике" и прослављеног ватерполисте Данила Даче Икодиновића, Хана Икодиновић, израсла је у праву лепотицу и већ одавно јој тепају да је "најлеша ћерка познатих родитеља у Србији".
26. 03. 2026. у 21:36 >> 21:50
Коментари (1)