ЖИВОТ НИШТА НЕ МОЖЕ ДА ЗАУСТАВИ: Жена у Сисачкој болници се порађала за време земљотреса!
ДИРЕКТОР сисачке болнице Томислав Дујемовић рекао је новинарима у Сиску како се једна жена порађала управо у време потреса.
Фото: Танјуг АП
- Мама и беба су добро, све је прошло у реду - рекао је Дујменовић.
Наводно је повређена и беба у инкубатору, али Дујменовић за сада не зна о чему се ради.
Дујменовић је раније за ХРТ рекао да је штета на болници настала од силовитог потреса огромна.
- Порушена је цела интерна, Јединица интензивног лечења, хирургија, гинекологија. Може се рећи да је остала само нова зграда. Све пацијенте селимо у нову зграду. Највећи део порушеног више није за употребу. Јавио нам се и министар - рекао је Дујменовић.
Пацијенти ће бити превезени у друге болнице, неке ће превозити и хеликоптерима.
(Индекс)
Препоручујемо
СРПСКИ ПАРОХ ИЗ ПЕТРИЊЕ: Стравично је, још се тресе, у прекиду су везе са Србима
29. 12. 2020. у 15:30
СУКОБ НАМ ЈЕ ПРЕД ВРАТИМА Руте упозорава: Ми смо следећа мета Русије
РУСИЈА би могла да буде спремна да употреби војну силу против НАТО-а у наредних пет година, сматра генерални секретар НАТО-а Марк Руте.
11. 12. 2025. у 15:46 >> 16:40
ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне
СРЕЋКО Стефановић (22), Саша Станковић (22) и Далибор Петровић (24) оглашени су данас кривим у Вишем суду у Београду за тешко убиство Станимира Брајковића (74) на безобзиран и насилнички начин у затвору Падинска Скела почетком фебруара 2024. године. Овом првостепеном пресудом Стефановић је осуђен на 19 година затвора, а Станковић и Петровић на по 18 година.
11. 12. 2025. у 16:22
"СТИГЛИ СРПСКИ ХУЛИГАНИ!" Аустријска полиција плаши грађане по улицама Граца због навијача Звезде
Штурм Грац и Црвена звезда играју утакмицу у Лиги Европе, а пред тај меч аустријска полиција је урадила нешто несвакидашње.
11. 12. 2025. у 16:15
Коментари (0)