ПУКЛА БРУКА ПРЕД ЦЕЛИМ СВЕТОМ: Изетбеговић направио инцидент пред Саветом безбедности УН
25. 11. 2020. у 00:36
ПРЕДСЕДНИК СДА Бакир Изетбеговић одбио је учешће у састанку о 25 година Дејтонског мировног споразума, на којем су се обратили председавајући Председништва БиХ Милорад Додик и Драган Човић председник ХДЗ-а БиХ.
Повезане вести
БАКИР СЕ У РС ПИТА КАО И У ЗАНЗИБАРУ: СДА се не одриче амбиције да наметне шеријат и "Исламску декларацију" - Додик одговара
БОШЊАЧКА политичка елита не одустаје од плана да Милорада Додика, председника СНСД, уклони са политичке сцене, а да Канцеларија високог представника у БиХ (ОХР) и даље остане и намеће одлуке како одговара политичком Сарајеву.
10. 11. 2025. у 07:47
ДОДИК: Шмиту дани у БиХ одбројани (ВИДЕО)
НЕ МОГУ да дам јак суд шта ће се десити на данашњој седници Савета безбедности Уједињених нација, али могу да кажем да су типу који се зове Кристијан Шмит, дани у БиХ одбројани, истакао је лидер Републике Српске Милорад Додик.
31. 10. 2025. у 14:26
Најновије из рубрике
ВЕЛИКА АКЦИЈА ФБИ: Ухапшен један од десет најтраженијих бегунаца
Бивши канадски олимпијски сноубордер Рајан Вединг је ухапшен, потврдио је извор из полиције упознат са операцијом за ЦНН.
23. 01. 2026. у 23:30
НА ПОМОЛУ ВАЖАН САСТАНАК: Нетањаху ће сутра угостити Виткофа и Кушнера, на разговорима о Гази и Ирану
Израелски премијер Бенјамин Нетањаху ће сутра увече у Јерусалиму бити домаћин састанка са високим саветником Беле куће Џаредом Кушнером и специјалним америчким изаслаником Стивом Виткофом, саопштили су високи израелски званичници за Канал 12.
23. 01. 2026. у 22:58
РАЗОРАН ЗЕМЉОТРЕС ПОГОДИО ТУРСКУ: Ево где је био епицентар
Земљотрес магнитуде 5,2 степена по Рихтеровој скали забележен је у петак, 23. јануара 2026. године у 22,24 часова, на подручју западне Турске.
23. 01. 2026. у 22:37
НОВА РУНДА ПРЕГОВОРА: Мексичка влада разматра хоће ли наставити са слањем нафте Куби
МЕКСИЧКА влада разматра да ли да настави са слањем нафте Куби, због страха администрације председнице те земље Клаудије Шејнбаум да би се Мексико могао суочити са одмаздом Сједињених Америчких Држава због такве политике, изјавила су три извора упозната са дискусијом.
23. 01. 2026. у 22:32
ВЕЛИКА АКЦИЈА ШВАЈЦАРСКЕ ПОЛИЦИЈЕ: На аеродрому заплењено више од четири тона дроге, најстарији ухапшен имао 80 година
ТОКОМ прошле године полиција у Цириху је, заједно са цариницима, запленила више од четири тоне наркотика на аеродрому у том граду, саопштила је данас швајцарска кантонална полиција.
23. 01. 2026. у 21:58
Nermin
26.11.2020. 10:35
Zasto ne objavite komentar jer u istom nema uvredljivog sadrzaja?
Slavko Radovanovic
01.01.2021. 01:55
Једини проблем Босне је то што муслимански политичари не признају национална права српском народу.Политика по коме су сви становници Босне бошњаци правослвци,католици и мухамеданци је геноцидна политика Алије Изетбеговића који ју је поставио и повео рат.Све што се дешавало у том рату је само последица.Подијељена Босна и два етнички чиста ентитета.Ту реалност рата ништа не можеш него признати.Друга опција је опет рат.Али овај пут фринт би се знао а и стратшки циљеви.Побити оне друге.Ако је Америка сила која то подржава онда је то лоша караткеристика Америка.Има још сила.Слободан Милошевић је стратегију борбе српског народа исправно поставио 1991.године.Зато су га и одвели у Хаг.