КОРОНА ХАРА БУГАРСКОМ: Скоро 4.000 новозаражених, 47 преминулих
У БУГАРСКОЈ је у последња 24 сата потврђено 3.945 нових случајева вируса корона, а преминуло је 47 особа, објављено је на званичном сајту за праћење епидемије.
Фото: ЕПА
Како се наводи, од последњег пресека тестирано је 10.830 особа, што значи да је проценат заражених 36,42 одсто.
У Бугарској је тренутно активно 58.699 случајева, преноси БТА.
У болницама је 4.478 особа, од којих је 276 на интензивној нези.
Од почетка епидемије у Буграрској
Препоручујемо
РАСТЕ БРОЈ ОБОЛЕЛИХ У Словенији 2.217 новозаражених, министар тражи строже мере
11. 11. 2020. у 10:48
ТРЕСАО СЕ РЕГИОН: Јак земљотрес погодио Северну Македонију, осетио се и у Црној Гори
11. 11. 2020. у 07:55
СПРЕМА СЕ ВЕЛИКИ СУКОБ? ОГЛАСИЛО СЕ МИНИСТАРСТВО: На столу план евакуације туриста у случају рата
ИЗРАЕЛСКО Министарство туризма саопштило је данас да је припремило план за евакуацију око 42.000 туриста који се тренутно налазе у Израелу, уколико земља буде приморана да затвори свој ваздушни простор због страха од новог сукоба са Ираном.
26. 01. 2026. у 14:07
У ФЕБРУАРУ ПОТПУНИ КОЛАПС ПОЛАРНОГ ВРТЛОГА? Хладна маса заледиће Европу, ево шта нас очекује
НАКОН стратосферског загревања почетком фебруара, најновије прогнозе показују потенцијални потпуни колапс поларног вртлога, што ће на крају довести хладан ваздух и у Европу, пише Severe Weather Europe.
23. 01. 2026. у 14:21
ДЕВАЛВИРАЛА ЈЕ ЈУТАРЊИ Колега оштро о Јовани: "Имам проблем што ради на националној телевизији"
ВОДИТЕЉ Огњен Несторовић без улепшавања и задршке проговорио је о свом односу са Јованом Јеремић, колегиницом која данас ради у медијској кући у којој је он некада градио своју новинарску и водитељску каријеру.
25. 01. 2026. у 20:42
Коментари (0)