КОБНА СВАЂА У КАФИЋУ: Због убиства малолетника ухапшене две особе
ДВОЈИЦА мушкараца ухапшена су након крвавог обрачуна у тузланском насељу Шићки Брод, а у којем је живот изгубио 17-годишњи Р.Р.
Фото: О.М.
Убиство се догодило синоћ око 20.45, а С.Р. старији брат убијеног такође је повређен.
Младићи су повређени ножевима, а повреде је задобио и један од ухапшених. Он је након што му је лекарска помоћ указана у Универзитетском клиничком центру, ухапшен и одведен у полицију, пише Аваз.
Мотив за крвави обрачун, према полицијским информацијама је свађа у једном од кафића, а која је настављена и испред објекта, где су севали ножеви.
Дежурни тужилац је наредио је обдукцију тела убијеног младића, а отоврена је и истрага због кривичног дела убиство.
(Блиц.рс)
Препоручујемо
КРВАВИ ОБРАЧУ У ШИЦКОМ БРОДУ: Убијен 17-годишњак, његов брат теже повређен
07. 11. 2020. у 23:53
НАЈГОРИ ДАН У БИХ: Никад више заражених корона вирусом, 15 људи преминуло
31. 10. 2020. у 12:44
ВАШИНГТОН ПОСТ ТВРДИ: Руска служба спремала сценарио са атентатом на Орбана
РУСКА Спољна обавештајна служба (СВР) наводно је разматрала планове за утицај на изборе у Мађарској, укључујући и инсценирање атентата на премијера Виктора Орбана, у циљу јачања подршке Орбану, показује интерни документ до којег су дошле европске службе безбедности, пише данас Вашингтон пост (WП).
21. 03. 2026. у 13:35
КУЛТ ПРЕДАКА У ПЛАМЕНУ МРЖЊЕ: 45 година од паљења конака Пећке патријаршије – Злочин који је најавио Мартовски погром
ОВЕ седмице пре тачно 45 година, српски народ и Српска православна црква занемели су пред призором који је наговестио деценије страдања на Косову и Метохији.
17. 03. 2026. у 19:10
МИЛЕО АУТО-ПУТЕМ: Полицајци били у чуду кад су видели КО је за воланом (ВИДЕО/ФОТО)
КАДА су због споре вожње на ауто-путу зауставили аутомобил марке Доџ, полицајци из Огдена у америчкој савезној држави Јута, помислили су да је возачу позлило.
22. 03. 2026. у 22:25
Коментари (0)