ВЕТАР ЧУПА ДРВЕЋЕ ИЗ КОРЕНА У БИХАЋУ: Јако невреме погодило БиХ, наставља се несмањеним интензитетом
НЕВРЕМЕ праћено јаким ветром у вечерњим сатима погодило је подручје Унско-санског кантона услед чега је на неколико локација забележена материјална штета.
Depositphotos
Како су и најављивали метеоролози након целодневног југа у вечерњим сатима и током ноћи подручје Босне и Херцеговине погодиће невреме праћено јаким ветром и кишом.
Први град у БиХ на удару јаког ветра био је Бихаћ где је вечерас услед јаког ветра на алеји у центру града дошло до обрушавања неколико стабала дрвета, а, како јављају читаоци портала, интензитет и јачина ветра не престаје већ неколико сати.
Због оборених стабала саобраћај у центру Бихаћа је обустављен док припадници Служби за одржавање чистоће не уклоне попадало дрвеће с коловоза.
У наредним сатима очекује се јак ветар и у другим градовима БиХ, а могуће је да због удара ветра настане и мања материјална штета.
Препоручујемо
ПОЖАР У НАПУШТЕНОМ ОБЈЕКТУ: Изгорело место у Бихаћу где се окупљају мигрант
02. 10. 2020. у 18:58
ИЗВУЧЕНО ТЕЛО ДЕВОЈКЕ (28) ИЗ НЕРЕТВЕ: Упали аутомобилом у реку, сувозач се спасао
01. 10. 2020. у 18:04
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ОРБАН СЕ ОГЛАСИО ЗБОГ СИТУАЦИЈЕ У ЗЕМЉИ: Издао хитно упозорење
ЛИДЕР мађарске опозиционе странке Фидес и бивши премијер земље Виктор Орбан оптужио је данас владу странке Тиса да води земљу ка диктатури, након полемике изазване изјавама бившег председника Јаноша Адера о планираним сменама државних функционера.
05. 07. 2026. у 12:34
Огласила се Косјерина после вести да је Мирка мења у квизу "Ја волим Србију": "Тако су стајале ствари..."
ВЕСТ да би глумица Мирка Васиљевић од септембра могла да преузме водитељску улогу у квизу "Ја волим Србију", уместо досадашње водитељке Драгане Косјерине, изазвала је велику пажњу јавности.
05. 07. 2026. у 21:54
СТРАШНО: Предозирао се унук Ере Ојданића - драма у Реснику
УНУК Ере Ојданића, Андрија Ојданић данас се предозирао наркотицима, због чега је морала да реагује хитна помоћ.
03. 07. 2026. у 18:30
Коментари (0)