НАПИО СЕ, ПОПЕО СЕ НА БИЦИКЛ И ПАО: Ниво алкохола у крви му био 2,49 промила.
У ВАРАЖДИНУ се јуче око 18 часова догодила саобраћајна незгода у којој је повређен 64-годишњи бициклиста.
Фото: pixabay
Мушкарац је возио бицикл са 2,49 промила алкохола у крви, саопштила је вараждинска полиција.
Према полицијском извештају, мушкарац је возио небезбедно због прекомерне конзумације алкохола и није био у стању да одржи стабилност. У једном тренутку је изгубио контролу над бициклом и пао на коловоз.
Повређеном бициклисти је указана медицинска помоћ у Општој болници Вараждин. Тежина његових повреда биће позната након лекарског прегледа.
(Индекс)
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOKlikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
САМО НЕКОЛИКО САТИ НАКОН ПОБЕДЕ НА СП: Аргентина жестоко оптужила Енглеску и британску морнарицу
АРГЕНТИНА је поново отворила спор са Великом Британијом око Фокландских острва. Само неколико сати након победе над Енглеском у полуфиналу Светског првенства, Буенос Ајрес је оптужио британску ратну морнарицу за, како тврди, „незаконит упад“ у аргентинске територијалне воде.
16. 07. 2026. у 14:34
НАПАДНУТ ДУБАИ: Одјекнула страшна експлозија (ВИДЕО)
Снажне експлозије одјекнуле су у четвртак увече у центру Дубаија, док су изнад града, према извештајима очевидаца, пресретнути пројектили током обновљених иранских напада на циљеве у Уједињеним Арапским Емиратима.
16. 07. 2026. у 19:15
ВОДИТЕЉКА ГОДИНАМА НЕ СПАВА СА МУЖЕМ: "То је за мене трауматично!"
ВОДИТЕЉКА са супругом већ годинама не спава у истом кревету...
14. 07. 2026. у 11:17
Коментари (0)