УСТАШЕ И НА ВЛАСТИ: Након насиља над Србима, нове забране у Хрватској
НАКОН усташког насиља над Србима у Сплиту и Загребу, а све због обележавања Дана српске културе, градоначелник Вуковара Маријан Павличек затражио је да се изложба фотографија под називом "Српкиња" у Вуковару одложи.
Фото: Принтскрин Косово онлајн
Хрватски минитар културе Нина Обуљен Коржинек такође тренутно не прихвата изложбу у Вуковару. Није ствар у садржају, истиче она, већ у утиску.
Она је рекла да се средства за финансирање рада културних друштава националних мањина одобравају преко Канцеларије за националне мањине, а онда она сама одлучује који ће садржај организовати.
Препоручујемо
ИРАНСКИ КОМАНДОСИ ПРОНАШЛИ ПИЛОТА Ф-35: Заварали траг Американцима и ухапсили га
ИСЛАМСКА револуционарна гарда (ИРГЦ) лоцирала је и привела пилота обореног америчког ловца Ф-35 током операције потраге, јавља иранска агенција Нур њуз.
03. 04. 2026. у 16:39
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.
24. 03. 2026. у 20:17
ШОК: "Амери НИСУ спашавали пилота - КРАЛИ су обогаћени уранијум! Катастрофа за Вашингтон"
БАГЕЈ је назвао операцију спасавања катастрофом за Вашингтон, јер иранска војска тврди да су њене снаге уништиле два хеликоптера Црни јастреб и два војно-транспортна авиона Ц-130.
06. 04. 2026. у 19:11
Коментари (0)