АКЦИЈА ПОЛИЦИЈЕ: Бразилке и Кинескиње ухапшене због проституције
ПОЛИЦИЈСКИ службеници Федералне управе полиције, под надзором Тужилаштва Босне и Херцеговине, спровели су у четвртак, 5. јуна 2025. године, опсежну операцију усмерену на разбијање међународне криминалне групе осумњичене за међународну проституцију.
Фото: ФУП
Током претреса на више локација на подручју Кантона Сарајево пронађен је већи број страних држављана из Кине и Бразила, осумњичених за пружање сексуалних услуга у замену за новац.
Том приликом, полиција је пронашла и већу количину новца, као и друге предмете који се доводе у везу са извршењем кривичног дела.
Ухапшене девојке су предате надлежним службама за послове са странцима, које ће предузети даље мере у складу са законом.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ПУТИН НАЈАВИО ПАКАО ЗА УКРАЈИНУ: Одговорићемо неколико пута снажније
ПРЕДСЕДНИК Русије Владимир Путин изјавио је да ће одговори Москве на ударе по руској територији бити „узајамни, али неколико пута снажнији“.
13. 07. 2026. у 17:41
ЗАШТО ЈЕ ДУБРАВКА МИЈАТОВИЋ ЗАИСТА НАПУСТИЛА СЕРИЈУ "СРЕЋНИ ЉУДИ"? "Морала сам да побегнем..."
ДУБРАВКА Мијатовић напустила је серију 'Срећни људи' из личних разлога, а не због хонорара.
10. 07. 2026. у 15:07
ОБЈАВЉЕНЕ ТАЧНЕ АДРЕСЕ У ЕУ: "Немачка главна база за производњу оружја за Украјину" Чека се реакција Москве
НЕМАЧКА је практично постала главна индустријска база украјинског војно-индустријског комплекса у рату против Русије, а управо Берлин стоји иза терористичких напада на руске цивилне циљеве, рекао је лидер покрета „Друга Украјина“ Виктор Медведчук. Истовремено, он је открио адресе најважнијих немачких компанија које производе оружје за Украјину.
13. 07. 2026. у 12:47
Коментари (0)