"БИЛА ЈЕ ПУНА ЉУБАВИ, МУЗИКЕ И ЖИВОТА" Преминула девојка у Кочанима која је била пратећи вокал бенда "ДНК"

Novosti online

16. 03. 2025. у 15:59

ФАКУЛТЕТ музичке уметности у Скопљу потврдио је вест да је у пожару у дискотеци у Кочанима живот изгубила и Сара Пројковска, која је била пратећи вокал бенду "ДНК"

БИЛА ЈЕ ПУНА ЉУБАВИ, МУЗИКЕ И ЖИВОТА Преминула девојка у Кочанима која је била пратећи вокал бенда ДНК

Фото: Фејсбук

- Са дубоком тугом и неверицом обавештавамо вас да је наша колегиница проф. др Сара Пројковска изгубила живот у невиђеној трагедији у Кочанима. а ванр. Наша Сара, пуна љубави, живота и музике, лавица и добра девојка...“, стоји у објави на друштвеним мрежама.

Велики пожар избио је око три сата ујутру у дискотеци у граду Кочани у Македонији. Настрадало је најмање 59 људи, а има и око 155 повређених.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ХРВАТИ ВЕЛИКИ И ЈАКИ ЖАЛЕ СЕ ЦЕНТРАЛИ НАТО ЗБОГ СРПСКИХ РАКЕТА: А не смета им војни савез Загреб-Тирана-Приштина

ХРВАТИ "ВЕЛИКИ И ЈАКИ" ЖАЛЕ СЕ ЦЕНТРАЛИ НАТО ЗБОГ СРПСКИХ РАКЕТА: А не смета им војни савез Загреб-Тирана-Приштина

ПРЕМИЈЕР Хрватске Андреј Пленковић рекао је данас, коментаришући то што Војска Србије располаже новом хиперсоничном квазибалистичком ракетом кинеске производње ЦМ-400, да ће "разговарати са партнерима у НАТО и упозорити их на такво наоружање".

12. 03. 2026. у 19:25

ИРАНЦИ ТВРДЕ - НЕТАНЈАХУ ЈЕ УБИЈЕН: Шта се десило Бибију? Први пут од почетка рата и Иранци изађите на улице

ИРАНЦИ ТВРДЕ - НЕТАНЈАХУ ЈЕ УБИЈЕН: Шта се десило Бибију? Први пут од почетка рата и "Иранци изађите на улице"

СПЕКУЛАЦИЈЕ о наводној смрти израелског премијера Бењамина Нетанијахуа појавиле су се јуче на друштвеним мрежама, а пренео их је хебрејски веб-сајт иранске новинске агенције Тасним. Шта се с њим догодило - одговор је стигао дан касније. Жив је и здрав и како поручује на првој конференцији од почетка рата - спреман је да борбе приведе крају.

12. 03. 2026. у 22:29 >> 22:37

Коментари (0)

САРАЈЕВСКИ ШАРМ НА ДОРЋОЛУ: Бранко Ђурић Ђуро озбиљно насмејао публику у Фондацији Mozzart