СНАЖАН ЗЕМЉОТРЕС ПОГОДИО СЛОВЕНИЈУ: Осетио се у целој земљи
ЗЕМЉОТРЕС јачине 3,5 степени Рихтерове скале погодио је Словенију јутрос нешто пре 4.00 сата, саопштила је национална сеизмолошка служба.
Фото: Новости
Потрес који је регистрован у 3.37 јутрос највише се осетио у Горењској, јер је епицентар земљотреса био отприлике осам километара југозападно од Шкофје Локе, преносе словеначки медији. Како је објавила Агенција за животну средину, према првим подацима, земљотрес су осетили становници целе Словеније.
- Процењујемо да интензитет (ефекат) земљотреса није премашио ниво пет према европској скали земљотреса (ЕМС-98) - наводи се у саопштењу агенције. Тренутно нема извештаја о евентуалној штети причињеној услед овог земљотреса.
(Танјуг)
Препоручујемо
ВУЧИЋ РАСТУРИО МИЛАНОВИЋА! Председник Србије га размонтирао у парампарчад
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић изјавио је данас да подржава одлуку председника Хрватске Зорана Милановића да откаже скуп Брдо Бриони у мају јер му, како је истакао, тамо није место, као и да му је много важније да оде и положи цвет у Јасеновцу.
30. 03. 2026. у 18:31 >> 18:44
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.
24. 03. 2026. у 20:17
Снимци Хане Икодиновић запалили интернет - врели кадрови (ВИДЕО)
СТАРИЈА ћерка "новосадске барбике" и прослављеног ватерполисте Данила Даче Икодиновића, Хана Икодиновић, израсла је у праву лепотицу и већ одавно јој тепају да је "најлеша ћерка познатих родитеља у Србији".
26. 03. 2026. у 21:36 >> 21:50
Коментари (0)