ТРАГЕДИЈА КОД ВИТЕЗА: Младић погинуо у тешкој саобраћајној несрећи
ТЕШКА саобраћајна несрећа догодила се синоћ код Витеза и том приликом је погинуо млади Е. А. (23) из Зенице.
Фото: Shutterstock/Илустрација
Информацију о несрећи објавио је МУП СБК.
Увиђајне радње на месту несреће извршили су полицијски службеници ПУ Травник.
Препоручујемо
ЧУЛА СЕ САМО ШКРИПА ГУМА И ПРАСАК: Аутом одвалио аутобуско стајалиште
30. 10. 2024. у 23:18
ПОВРЕЂЕНИ МЛАДИЋ И МАЛОЛЕТНИК: Саобраћајна несрећа данас у новосадском насељу Адице
30. 10. 2024. у 16:16
ВАШИНГТОН ПОСТ ТВРДИ: Руска служба спремала сценарио са атентатом на Орбана
РУСКА Спољна обавештајна служба (СВР) наводно је разматрала планове за утицај на изборе у Мађарској, укључујући и инсценирање атентата на премијера Виктора Орбана, у циљу јачања подршке Орбану, показује интерни документ до којег су дошле европске службе безбедности, пише данас Вашингтон пост (WП).
21. 03. 2026. у 13:35
КУЛТ ПРЕДАКА У ПЛАМЕНУ МРЖЊЕ: 45 година од паљења конака Пећке патријаршије – Злочин који је најавио Мартовски погром
ОВЕ седмице пре тачно 45 година, српски народ и Српска православна црква занемели су пред призором који је наговестио деценије страдања на Косову и Метохији.
17. 03. 2026. у 19:10
МИЛЕО АУТО-ПУТЕМ: Полицајци били у чуду кад су видели КО је за воланом (ВИДЕО/ФОТО)
КАДА су због споре вожње на ауто-путу зауставили аутомобил марке Доџ, полицајци из Огдена у америчкој савезној држави Јута, помислили су да је возачу позлило.
22. 03. 2026. у 22:25
Коментари (0)