ПОТУКЛЕ СЕ ЖЕНЕ У СРЕД ГРАДА: Окршај се десио недалеко од полицијске станице - Нагуравале се и чупале за косу
ПЕТ женских особа у доби од 39, 37, 20, 19 и 18 година нарушавало је јавни ред и мир тако што су галамиле и међусобно си показивале средњи прст на паркингу трговачког центра у Паљетковој улици у Бјеловару, ни 200 метара од зграде Полицијске управе бјеловарско-билогорске.
Фото: Профимедиа
Жене су се, како јавља Бјеловар Лајв, потом и физички сукобиле тако што су се нагуравале и повлачиле за косу, а у чему их је спречио полицијски службеник који није био на дужности.
- Полицијска станица Бјеловар против свих пет жена подноси оптужни предлог о почињеном прекршају из чланка 13. Закона о прекршајима против јавног реда и мира надлежном Прекршајном одељењу Општинског суда у Бјеловару - рекли су из полиције.
БОНУС ВИДЕО: РОДИТЕЉИ УБИЈЕНЕ ДЕЦЕ СТИГЛИ У СУД: Данас суђење Урошу Блажићу за масакр
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ДРАМА НА НЕБУ: Руски авиони избацили уређаје близу британског носача авиона, хитно дигнути Ф-35
ВЕЛИКА Британија пресрела је два руска авиона након што је преместила носач авиона ка Арктичком кругу ради подршке мисијама НАТО.
06. 07. 2026. у 09:38
НОВИНАРКА МАРИЈА НАЂЕНА МРТВА У АУТУ: Камере снимиле последње тренутке
ГРЧКУ је потресла вест о изненадној смрти новинарке Марије Антонијанаки, која је пронађена мртва у свом аутомобилу у Ираклиону на Криту.
06. 07. 2026. у 10:26
"СПАВАО БИХ С ЊОМ И ОЖЕНИО ЈЕ!" Скандал премијера Аустралије са Кајли Миног - оженио се пре 6 месеци, а сад се извињава
АУСТРАЛИЈСКИ премијер Ентони Албанезе упутио је недвосмислено извињење због коментара о поп звезди Кајли Миног које је прошле недеље изнео током гостовања у једном подкасту. Његове изјаве изазвале су талас осуда, а критичари су их назвали „потпуно непримереним” и поручили да „омаловажавају функцију премијера”, пише Би-Би-Си.
06. 07. 2026. у 18:21 >> 18:21
Коментари (0)