ЗАОБИЛАЗИЛИ КОЛОНУ, ПА БРУТАЛНО ПРЕТУЧЕНИ: Отац и син жртве песничења на Хрватској граници - завршили у болници

28. 07. 2024. у 13:40 >> 13:43

ДВОЈИЦА Конављана, отац и син, јуче касно поподне завршили су у болници након што их је напало десетак страних држављана који су чекали у колони за прелазак границе на ГП Карасовићи, извештава Дубровачки вјесник.

ЗАОБИЛАЗИЛИ КОЛОНУ, ПА БРУТАЛНО ПРЕТУЧЕНИ: Отац и син жртве песничења на Хрватској граници - завршили у болници

Foto: Shutterstock

Према информацијама, отац и син су заобилазили километарску колону како би стигли до своје куће.

- Када су их видели да возе другом траком, зауставили су их ови који су чекали на излазак из Хрватске, ваљда су мислили да желе прећи ред на граници. Покушали су им објаснити да не иду на границу већ кући, али су их напали. Десетак њих их је тукло. Полиција је стигла, привела тројицу, а хитна је одвезла наше у болницу - рекао је извор описујући шта се јуче догодило.

- Познајем обојицу и гарантујем да они нису изазвали инцидент. Сви их знају у Конавлима, и то су угледни људи. Жао ми је што се овакве ствари догађају, али бојим се да се ово може поновити. Зато сам и надлежним службама упутио захтев да се на ГП Карасовић отвори још излаза према Црној Гори и да се састав софтверски појача како би процедура скенирања докумената ишла пуно брже - поручио је Ласић.

Хрватски медији упутили су упит ПУ дубровачко-неретванској о овом инциденту и очекују њихов одговор ускоро.

Како се незванично сазнаје, ради се о оцу и сину који планирају отворити брзу храну у некадашњем угоститељском објекту близу границе.

(Курир/Дубровачки вјесник)

БОНУС ВИДЕО: ЦЕЦА ПОКАЗАЛА КАКО ВЕЖБА НА ГРАНИЧНОМ ПРЕЛАЗУ

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
АМЕРИКАНЦИ ПИШУ: Србија прва набавила хиперсоничне балистичке ракете у Европи, револуција у повећању ватрене моћи (ФОТО)

АМЕРИКАНЦИ ПИШУ: Србија прва набавила хиперсоничне балистичке ракете у Европи, револуција у повећању ватрене моћи (ФОТО)

ФОТОГРАФИЈЕ које приказују ловачки авион МиГ-29 Ратног ваздухопловства Србије са две балистичке ракете CM-400AKG кинеске производње указују на то да је Србија постала други страни корисник овог типа ракета, што значајно мења раније веома ограничене ударне могућности ових авиона, пише амерички специјализовани магазин "Милитари воч" у тексту под називом "Прве хиперсоничне балистичке ракете у Европи: Српски ловци МиГ-29 интегрисали кинеско наоружање за револуционарно повећање ватрене моћи".

11. 03. 2026. у 16:26

ХАОС У ЦРНОГОРСКОМ ПАРЛАМЕНТУ: Прекинута седница, посланици ДПС-а опколили сто председавајућег

ХАОС У ЦРНОГОРСКОМ ПАРЛАМЕНТУ: Прекинута седница, посланици ДПС-а опколили сто председавајућег

СЕДНИЦА Скупштине Црне Горе прекинута је данас након што је председавајући у том моменту потпредседник парламнета Борис Пејовић (ПЕС) одузео реч посланици опозиционе Демократске партије социјалиста Александри Вуковић Куч.

11. 03. 2026. у 17:06

У ХРВАТСКОЈ ИРАНСКА ТЕРОРИСТИЧКА ЈАЗБИНА Милановић љут на Израелца: Брацо, ово је Загреб - не Тел Авив!

"У ХРВАТСКОЈ ИРАНСКА ТЕРОРИСТИЧКА ЈАЗБИНА" Милановић љут на Израелца: "Брацо, ово је Загреб - не Тел Авив!"

ПРЕДСЕДНИК Хрватске Зоран Милановић коментарисао је наводе израелског амбасадора Герија Корена да се усред Загреба налази терористичка јазбина у иранској амбасади.

11. 03. 2026. у 13:59

Коментари (0)

Циклус и губитак гвожђа: Скривени разлог за умор код многих жена