ИЗБОДЕН МУШКАРАЦ: Ескалирала жестока свађа на бензинској пумпи, севали ножеви (ВИДЕО)
У сарајевској улици Џемала Биједића на бензинској пумпи ноћас је у 30 минута иза поноћи избила туча више особа од којих је једна задобила тешке повреде услед убадања ножем.
Фото: Принтскрин/Јутјуб
Из Оперативног центра МУП Кантона Сарајево за Кликс су потврдили да је повређени мушкарац задобио убодне ране на подлактици леве руке и да је након лекарског третмана задржан на Клиници ургентне медицине (КУМ).
По информацији о инциденту на терен су изашли полицијски службеници ПУ Илиџа и МУП КС који су ухапсили две особе осумњичене да су починиле кривично дело "наношење тешке телесне повреде".
Они су смештени у полицијске просторије за задржавање ухапшених особа, а о случају је упознат и тужилац.
БОНУС ВИДЕО
Препоручујемо
УЖАС У САРАЈЕВУ: Три тела пронађена након експлозије и пожара у породичној кући
28. 06. 2024. у 09:07
СУКОБ НАМ ЈЕ ПРЕД ВРАТИМА Руте упозорава: Ми смо следећа мета Русије
РУСИЈА би могла да буде спремна да употреби војну силу против НАТО-а у наредних пет година, сматра генерални секретар НАТО-а Марк Руте.
11. 12. 2025. у 15:46 >> 16:40
ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне
СРЕЋКО Стефановић (22), Саша Станковић (22) и Далибор Петровић (24) оглашени су данас кривим у Вишем суду у Београду за тешко убиство Станимира Брајковића (74) на безобзиран и насилнички начин у затвору Падинска Скела почетком фебруара 2024. године. Овом првостепеном пресудом Стефановић је осуђен на 19 година затвора, а Станковић и Петровић на по 18 година.
11. 12. 2025. у 16:22
"СТИГЛИ СРПСКИ ХУЛИГАНИ!" Аустријска полиција плаши грађане по улицама Граца због навијача Звезде
Штурм Грац и Црвена звезда играју утакмицу у Лиги Европе, а пред тај меч аустријска полиција је урадила нешто несвакидашње.
11. 12. 2025. у 16:15
Коментари (0)