ЈЕЗИВИ ГРАФИТИ У ЛИВНУ: "Уби Србина" и нацистички симболи на дечјем игралишту
НА дечјем игралишту у центру Ливна, у Федерацији БиХ, исписани су графити "Уби Србина" и нацистички симбол кукасти крст, преноси данас Срна.
Фото: Принтскрин/ Јутјуб/ Livno 2022
Српски повратник у Ливно рекао је за ту агенцију да је запрепашћен оваквим порукама које позивају на убијање Срба.
Број Срба у Ливну је на "нивоу статистичке грешке", а највише повратника је у селима у Ливањском пољу.
Повратничка популација је махом старија, а младих српских породица готово да нема.
Данас ту живи мање од 200 Срба, углавном старијих људи, а у ливањској општини живи тек десетак српских малишана, наводи агенција.
БОНУС ВИДЕО: Ево како је Куртијев шпијун договарао подметање експлозива испод свог аута
Препоручујемо
ВЕНЕЦУЕЛА ПОД НИКАД ВЕЋИМ ПРИТИСКОМ: Америка циља енергетске фирме и танкере за нафту
31. 12. 2025. у 22:38
БРИСЕЛ И НАТО СЕ ОВОМЕ НИСУ НАДАЛИ Руска одлука дрма Европу: Бригада маринаца посатаје дивизија на вратима ЕУ (ВИДЕО)
ВОЈНО-политичка ситуација између Русије и европских држава улази у фазу опасне ескалације. Москва је изненада донела одлуку да постојећу 336. гардијску бригаду морнаричке пешадије, стационирану у Калињинградској области, реорганизује и подигне на ниво дивизије.
30. 12. 2025. у 20:45
РУСИ ЋЕ НАПАСТИ ЕУ МНОГО РАНИЈЕ: Велико упозорење из Украјине, позната година и главна мета
РУСИЈА је померила своје планове за директну агресију са 2030. на 2027. годину, а Европа је све гласнија о ризику од директног сукоба, у којем би се балтичке државе могле наћи под окупацијом.
20. 12. 2025. у 09:41
ЈК ШОКИРАЛА: Открила откад НИЈЕ спавала са Душком, а били још у браку - посреди су ГОДИНЕ
ПЕВАЧИЦА Јелена Карлеуша, гостовала је код свог пријатеља и водитеља Бојана Јовановског, познатијег као Боки 13.
31. 12. 2025. у 13:35
Коментари (0)