ПОТЕРА ЗА ПОЛИЦАЈЦЕМ: Драма у Зеници - Колима ударио тинејџера, па побегао
Права драма одвијала се данас на Главној градској магистрали у Зеници где је дошло до саобраћајне несреће коју је изазвао полицијски службеник, а потом побегао са лица места.
Фото: пихелс
Према речима Алдине Алић, шеф Одсека за односе с јавношћу, аналитику и планирање Министарства унутрашњих послова (МУП) Зеничко-добојског кантона (ЗДК), до незгоде је дошло у 14 сати.
- Саобраћајна незгода догодила се у улици Бранилаца Босне у Зеници. У незгоди су учествовали полицијски службеник, који је управљао са приватним путничким моторним возилом "Пасат", и пешак иницијала А. Ш. (рођен 2005. године) који је задобио лакше телесне повреде. Истрагом која се проводи утврђују се све околности под којим је дошло до ове саобраћајне незгоде као и евентуална одговорност полицијског службеника - каже Алић.
Полицијски службеник се након ове несреће удаљио са лица места због чега је дошло до потере за њим и он је на крају ухваћен.
(Аваз)
Препоручујемо
ТИНЕЈЏЕРИ СЕ ПРЕДСТАВЉАЈУ КАО ЖИВОТИЊЕ: Феномен "теријанац" изазивао хаос у Шпанији
24. 02. 2026. у 10:11
"НЕМА КО ДА НАСЕЧЕ ДРВА": Руско село изгубило скоро све мушкарце у рату у Украјини
24. 02. 2026. у 09:43
КАТАСТРОФА У ВАШИНГТОНУ: Трамп одобрио ванредно стање
АМЕРИЧКИ председник Доналд Трамп одобрио је декларацију ванредног стања за Вашингтон како би савезне власти помогле при санацији канализационе катастрофе која је почела прошлог месеца.
22. 02. 2026. у 13:41
ВАШИНГТОНУ СТИГЛО УПОЗОРЕЊЕ: Не покушавајте да нарушите наше односе са Москвом
БЕЛОРУСКИ председник Александар Лукашенко изјавио је данас да је на почетку преговора између Белорусије и САД упозорио Вашингтон да не покушава да наруши односе између Минска и Москве.
16. 02. 2026. у 15:09
"НЕМА КО ДА НАСЕЧЕ ДРВА": Руско село изгубило скоро све мушкарце у рату у Украјини
У РИБАРСКОМ селу Седанка, на руском далеком истоку, свакодневни живот је био тежак и пре рата у Украјини. Већина кућа нема основну инфраструктуру, као што су вода, унутрашњи тоалети или централно грејање, иако зимске температуре често падну и на -10 степени Целзијуса.
24. 02. 2026. у 09:43
Коментари (0)