ПУЦЊАВА У САРАЈЕВУ: Изрешетан ауто Тиктокера, он изјавио - "Мислио сам да се чују петарде" (ВИДЕО)
У Сарајеву је у вечерњим сатима дошло до пуцњаве у Паромлинској улици на броју 34.
Фото: Принтскрин Јутјуб/дневниаваз
Трагови метака се виде на једном од аутомобила. Са припадницима МУП-а КС се налази и Амир Пашић Фаћо, зато што се сумња се да је на њега неко пуцао.
Како је испричао један од очевидаца из котларнице је чуо пуцњаву.
- Мислио сам да су у питању петарде. Чуо сам четири или пет пуцњева - рекао нам је.
- И ми имамо информацију да је дошло до употребе ватреног оружја од стране НН лица. Нема повређених особа. До пуцњаве је дошло у Паромлинској улици - рекли су из Дежурног оперативног цемтра МУП-а КС.
Амир Пашић Фаћо је од раније познат полицији. Он је недавно ухапшен јер је путем ТикТока претио Тину Бегташевићу, судији Опћинског суда у Сарајеву.
(Аваз)
ЗЕЛЕНСКИ СА ПРВЕ ЛИНИЈЕ ФРОНТА ПОСЛАО ПОРУКУ ОЧАЈА: Руса је све више и више! Ситуација тешка и компликована
ПРЕДСЕДНИК Украјине Володимир Зеленски је изјавио да је ситуација на фронту тешка и компликована и да се повећава број руских снага.
20. 12. 2025. у 07:09
РУСИ ЋЕ НАПАСТИ ЕУ МНОГО РАНИЈЕ: Велико упозорење из Украјине, позната година и главна мета
РУСИЈА је померила своје планове за директну агресију са 2030. на 2027. годину, а Европа је све гласнија о ризику од директног сукоба, у којем би се балтичке државе могле наћи под окупацијом.
20. 12. 2025. у 09:41
Објављени ИНТИМНИ кадрови Меланије Трамп из КУПАТИЛА - и то ЗЛАТНОГ! Доналд је питао да ли је видела, она му одговорила (ВИДЕО)
МЕЛАНИЈА је беспрекорно стилизована – шешири, штикле, фризура – све је у складу са њеним хладним и контролисаним имиџом
19. 12. 2025. у 19:01
Коментари (0)