НОВА ТРАГЕДИЈА У ХРВАТСКОЈ: Полицајац службеним возилом налетео на пешака и убио га на лицу места

Дејана Калинић
Дејана Калинић

13. 11. 2023. у 19:32

ПОЛИЦИЈСКИ службеник налетео је службеним мотором на пешака данас у Карловцу, након чега је пешак подлегао повредама.

НОВА ТРАГЕДИЈА У ХРВАТСКОЈ: Полицајац службеним возилом налетео на пешака и убио га на лицу места

Фото: Shutterstock/Илустрација

Како преноси тамошњи медији, до несреће је дошло око 17.15 часова, а полицијски службеник је у тренутку несреће обављао своју службену дужност, саопштила је карловачка полиција.

Он је са повредама превезен у карловачку Општу болницу.

- Полицајац је на мотоциклу налетео на пешака који је смртно повређен - потврђено је из полиције.

У току је истрага коју води Жупанијско државно тужилаштво у Карловцу.

(Вечерњи)

БОНУС ВИДЕО: РАЊЕН МУШКАРАЦ У КАЋУ: Први снимци са места пуцњаве

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ТРАМП ТАМО ДА ИЗБАЦИ 1000 ВОЈНИКА НА ОСТРВО, НИКО МУ СЕ НЕЋЕ СУПРОСТАВИТИ Вучић о Гренланду - Када питам а како Косово, сви спусте главу!

"ТРАМП ТАМО ДА ИЗБАЦИ 1000 ВОЈНИКА НА ОСТРВО, НИКО МУ СЕ НЕЋЕ СУПРОСТАВИТИ" Вучић о Гренланду - Када питам а како Косово, сви спусте главу!

ГОВОРЕЋИ јутрос у емисији "Јутро" на Телевизији Прва, председник Србије Александар Вучић дотакао се и лицемерја међународне заједнице када је у питању однос који сада имају по питању Гренланда и онај који су некада имали по питању Косова и Метохије.

25. 01. 2026. у 13:20

У ФЕБРУАРУ ПОТПУНИ КОЛАПС ПОЛАРНОГ ВРТЛОГА? Хладна маса заледиће Европу, ево шта нас очекује

У ФЕБРУАРУ ПОТПУНИ КОЛАПС ПОЛАРНОГ ВРТЛОГА? Хладна маса заледиће Европу, ево шта нас очекује

НАКОН стратосферског загревања почетком фебруара, најновије прогнозе показују потенцијални потпуни колапс поларног вртлога, што ће на крају довести хладан ваздух и у Европу, пише Severe Weather Europe.

23. 01. 2026. у 14:21

ДЕВАЛВИРАЛА ЈЕ ЈУТАРЊИ Колега оштро о Јовани: Имам проблем што ради на националној телевизији

ДЕВАЛВИРАЛА ЈЕ ЈУТАРЊИ Колега оштро о Јовани: "Имам проблем што ради на националној телевизији"

ВОДИТЕЉ Огњен Несторовић без улепшавања и задршке проговорио је о свом односу са Јованом Јеремић, колегиницом која данас ради у медијској кући у којој је он некада градио своју новинарску и водитељску каријеру.

25. 01. 2026. у 20:42

Коментари (0)

ХРВАТСКИ ХУЛИГАНИ НАПАЛИ СРБЕ - ДЕВЕТ ХРВАТА ЗАВРШИЛО У БОЛНИЦИ: Детаљи туче навијача у Тузли