НЕРМИНОВО ТЕЛО ЈОШ НИКО НИЈЕ ПРЕУЗЕО: Два месеца од масакра у Градачцу - троструког убицу нико неће да сахрани
ТЕЛО Нермина Сулејмановића, троструког убице из Градачца, још се налази у хладњачи Комеморативног центра Тузла, јер га ни након два месеца од почињеног масакра у овом месту, нико није преузео да би га сахранио.
Фото: Ap photo/Инстаграм/iron_bb24
Из Комеморативног центра у Тузли за бањалучке "Независне новине" су рекли да је тело у просторијама Центра, те да нико ни од родбине није долазио како би се распитао или тражио да га преузме.
Фарук Латифагић, директор Комеморативног центра Тузла, раније је за "Независне" казао да је Сулејмановићев отац одбио да преузме тело сина и нагласио да не постоји законски рок до када оно може бити у хладњачи.
Нермин Сулејмановић је 11. августа у Градачцу прво претукао своју невенчану супругу Низаму Хећимовић, а онда јој је пуцао из пиштоља у главу, преносећи све уживо путем свог Инстаграм налога.
Након тога се удаљио и у центру града убио још двоје људи, оца и сина Џенгиза и Дениса Ондеру.
Сулејмановић је у свом крвавом пиру ранио три особе, а онда извршио самоубиство.
БОНУС ВИДЕО: „РЕКЛА ЈЕ – ЈЕДАН ЈЕ ПАО МРТАВ“ Комшиница открива: Баба дечака осумњиченог за убиство тражила помоћ
Препоручујемо
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ТРАМП ПОТПИСАО НАРЕДБУ 13219: "Дејтонски споразум и Резолуција 1244 се морају поштовати"
ПРЕДСЕДНИК Сједињених Америчких Држава Доналд Трамп продужио је данас ванредно стање на националном нивоу у вези са Западним Балканом, у складу са Законом о међународним ванредним економским овлашћењима, објављено је данас на сајту Федералног регистра САД.
24. 06. 2026. у 17:38 >> 17:45
УДАРНО: Зеленски тврди да је Лукашенко прихватио ултиматум
КОМУНИКАЦИОНА опрема за коју Украјина тврди да је помагала у подршци руским нападима дронова са територије Белорусије престала је да ради, рекао је председник Украјине Владимир Зеленски новинарима данас, неколико дана након што је издао ултиматум белоруском председнику Александру Лукашенку.
24. 06. 2026. у 18:41
УМРЛА ЈЕ У БОЛОВИМА, У 47. ГОДИНИ Њену смрт Милош никада неће прежалити: "Болест је брзо напредовала"
"БОЛЕСТ је брзо напредовала. За само седам година она је легла у кревет и била је непокретна до смрти."
25. 06. 2026. у 10:29
Коментари (0)