ОПСАДНО СТАЊЕ У ХРВАТСКОЈ: Мушкарац се полио бензином и прети да ће активирати бомбу?
У МЕСТУ Тординци, недалеко од Винковаца, непознати мушкарац бацио је Молотовљев коктел на комшијску кућу, након чега се полио бензином и затворио у кућу.
Фото Танјуг/АП
Из полиције су за Индекс.хр потврдили да је у току полицијска акција.
На месту догађаја су јаке полицијске снаге, ватрогасци и Хитна помоћ.
На терену су и припадници специјалне полиције у пуној опреми, а мушкарац наводно прети да ће активирати бомбу.
БОНУС ВИДЕО: "Новости" у Хајдукову код Суботице после окршаја миграната
Препоручујемо
ПРИЛИКОМ ГАШЕЊА ПОЖАРА ПРОНАШЛИ ТЕЛО: Ватрогасци у Хрватској затекли језив призор
30. 09. 2023. у 22:44
"ТА КУЋА ЈЕ СТВАРНО УКЛЕТА" Мајци и оцу пререзао гркљан, па себи исекао вене: Нови детаљи породичне трагедије у Чачку
ПРВИ резултати истраге трагедије која је откривена у суботу ујутру у породичној кући у близини „Слободине“ раскрснице у Чачку, говоре да је Владимир Чарапић (47) ножем преклао врат својој мајци Мили (72), а потом и свом оцу Неђу (79). Затим је себи истим сечивом нанео више убода по грудима и стомаку, а на крају је пререзао вене леве руке и тако на смрт искрварио.
07. 12. 2025. у 13:36
НОВО РЕШЕЊЕ ЗА УКРАЈИНУ: Европа прави план у случају да се САД повуку из конфликта
ЕВРОПСКЕ дипломате припремају сценарио подршке Украјини у случају повлачења САД из конфликта, преноси Блумберг, позивајући се на изворе.
07. 12. 2025. у 13:19
Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића
ДЕТИЊСТВО глумца Јова Максића обликовало се у малој сеоској средини подно Динаре, у селу Плавно код Книна, где је породица живела због очевог свештеничког службовања. Рани период живота описује као време потпуне слободе и радости, када је готово читаво село било простор за игру и маштарије. У таквој атмосфери формирала се његова емотивна структура — везаност за заједницу, топлина породичних односа и захвалност за једноставне ствари.
07. 12. 2025. у 11:41
Коментари (0)