САХРАЊУЈУ МОНСТРУМА ИЗ ГРАДАЧЦА: Ево ко преузима тело Нермина Сулејмановића
ТЕЛО монструма Нермина Сулејмановића и даље се налази у Комеморативном центру у Тузли, али је новост да је породица поднела захтев за његово преузимање како би био сахрањен.
Фото: Ap photo/Инстаграм/iron_bb24
Ову информацију за портал "Аваза" потврдио је данас директор Комеморативног центра у Тузли Фарук Латифагић.
Како је рекао, тројица амиџа од Сулејмановића поднела су захтев да сахране Нермина и сада се чека одлука Општине Градачац.
- Чека се само да виде где ће га укопати, на које гробно место - рекао је Латифагић.
Наредне седмице навршиће се два месеца од стравичног злочина који је потресао БиХ.
Подсећамо, Нермин Сулејмановић је на друштвеним мрежама преносио убиство невенчане супруге Низаме Хећимовић, док је свему томе, у локви крви, сведочила њихова беба. Осим невенчане супруге, усмртио је и Дениса и Ђенгиза Ондера, а ранио је три особе.
Низама Хећимовић је неколико дана пре убиства тражила мере забране за Нермина Сулејмановића, али Општински суд у Градачцу је одбио тај захтев.
Препоручујемо
ЈЕЛЕНА ЂОКОВИЋ ИСКРЕНА: "Не могу да тврдим да смо ми пример успешног брака"
01. 10. 2023. у 17:14
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
НАШЕ КОМШИЈЕ ОКРЕНУЛЕ ЛЕЂА УКРАЈИНИ: Велики шамар за Зеленског
БУГАРСКИ министар одбране, Димитар Стојанов, изјавио је данас да та земља неће више да шаље оружје Украјини.
09. 06. 2026. у 15:10
ХРВАТСКА СЕ ОПАСНО НАОРУЖАВА: Стиже француско оружје, Загреб модернизује и немачке хаубице
ХРВАТСКА ће, осим набавке 18 нових самоходних хаубица "цезар" од Француске, модернизовати и 14 постојећих немачких "панцир" хаубица које је купила 2014. године, произлази из заједничке изјаве о појачаној сарадњи немачке и хрватске владе.
09. 06. 2026. у 12:21
НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²
"УНИОНИСТИЧКИ покрет је одувек постојао и он је и даље жив унутар нашег друштва. Несумњиво је да је ова дискусија легитиман део политичког процеса у земљи. Ја лично никада не бих могао да гласам против уједињења."
02. 06. 2026. у 21:24
Коментари (0)