ЗАГРЕБАЧКА ПОЛИЦИЈА: Пожар у ноћном клубу Минт намерно изазван
19. 09. 2023. у 20:08
ПОЖАР у загребачком ноћном клубу Минт намерно је изазван, саопштили су данас из полиције, након обављеног увиђаја, не наводећи име клуба.
Повезане вести
КО ЈЕ ЗАПАЛИО ВИЈЕСНИК? Хрватски медији: Девет младих на информативном разговору везано за пожар у згради Вјесника
НЕКОЛИКО млађих особа налази се у полицији на информативном разговору због сумњи да би могли бити повезани с потенцијалном паљевином зграде Вјесника, сазнаје загребачки Јутарњи лист.
19. 11. 2025. у 16:33
ГОРИ СИМБОЛ ЗАГРЕБА: Погледајте снимак огромног пожара - Ватра гута небодер (ВИДЕО)
ВЕЛИКИ пожар избио је у небодеру новинске куће Вјесник у Загребу, јавили су хрватски медији.
18. 11. 2025. у 08:22
Најновије из рубрике
"РУСИЈА ЋЕ РАЗМАТРАТИ САМО ПРАВЕ СПОРАЗУМЕ" Лавров: Нећемо коментарисати преговоре који се одржавају иза затворених врата
ЗА разлику од Украјине и Сједињених Америчких Држава, Русија не коментарише преговоре који би требало да се одрже иза затворених врата, изјавио је данас руски министар спољних послова Сергеј Лавров.
29. 01. 2026. у 13:08
"АМЕРИЧКИ ПРОТИВНИЦИ ВЕЋ РАЗУМЕЈУ" Трампов изасланик о преговорима са Гренландом: Ове мере нису провокативне, већ превентивне
ОКВИР који администрација америчког председника Доналда Трампа покушава да спроведе у преговорима са Данском и Гренландом служи да побољша безбедност и САД и Данске и Гренланда, као и да потврди дугогодишње трансатлантске одбрамбене обавезе, поручио је Трампов специјални изасланик за Гренланд Џеф Лендри.
29. 01. 2026. у 12:06
НАТО ПУЦА ПО ШАВОВИМА Европљани кивни: "Не треба нам Трампов фанатик!"
ДОК Марк Руте сматра да је држање Доналда Трампа на својој страни једини начин да се савез очува, у Европи расте забринутост да та стратегија разара савез изнутра.
29. 01. 2026. у 11:39
ЕКСПЛОЗИЈЕ И ПУЦЊАВА КОД СКЛАДИШТА УРАНИЈУМА! Бљесак светлости обасјао небо изнад ваздухопловне базе на аеродрому (ВИДЕО)
ПРЕМА сведочењима очевидаца које преноси агенција Синхуа, у раним јутарњим сатима у околини Међународног аеродрома "Диори Хамани" у Нијамеју, главном граду Нигера, чули су се пуцњи и снажне експлозије.
29. 01. 2026. у 10:21
"МАЛО САМ ОПТИМИСТИЧНИЈИ": Огласио се Расмунсен након разговора са САД о Гренланду
РАЗГОВОРИ између Данске, Гренланда и Сједињених Америчких Држава о том арктичком острву, који су одржани у среду, прошли су добро и у конструктивној атмосфери, изјавио је данас дански министар спољних послова Ларс Локе Расмусен.
29. 01. 2026. у 10:02
Коментари (0)