СТЕФАН РАЗБИО ГЛАВУ ЗБОГ ШЕМСИНЕ ПЕСМЕ: Има отворене ране, а налаз докторке је хит на мрежама (ФОТО)
Младић Стефан К. (25) тешко је себи повредио главу током весеља у једном угоститељском објекту у Градишки. Стефана је, према незваничним наводима портала Црна хроника БиХ, погодила песма коју пева певачица народне музике Шемса Суљаковић, због чега је себи наводно разбио чашу о главу. Весељак је потом усред ноћи завршио у локалној хитној помоћи.
FOTO: INSTAGRAM/CRNAHRONIKABIH
- Разбио чашу од главу. Погодила га песма од Шемсе Суљаковић "Пристајем на све". На челу има две посекотине и отворену рану на глави. Контрола и превијање код надлежног лекара - пише између осталог у налазу докторке која је збринула повређеног младића.
FOTO: INSTAGRAM/CRNAHRONIKABIH
Несвакидашњи догађај догодио се наводно прошле суботе, међутим, није познато да ли је лекарски извештај који кружи друштвеним мрежама стваран или је реч о фотомонтажи.
Коментари на друштвеним мрежама свакако не престају да се ређају, а објава је насмејала велики број корисника друштвених мрежа.
- Краљ - наводи се на фотографији на којој се види превијени младић са крвавом кошуљом.
Један младић из Бањалуке, подсетимо, такође је завршио у ургентном због посекотине и потреса мозга након што је сам себе ударио флашом у главу јер га је погодила песма.
Сличан случај забележен је пре неколико месеци и у Београду кад је младић (21) сам себе ударио флашом у главу јер га је погодила песма "Дођи да остаримо заједно" од Шабана Шаулића.
(Курир.рс)
Препоручујемо
РАЗОРАН ЗЕМЉОТРЕС МАГНИТУДЕ 6.5 ПОГОДИО РУСИЈУ: Ево где је био епицентар
26. 02. 2026. у 06:47
НИКАД ЈАЧИ УДАРАЦ ЗА РУСЕ ОД ПОЧЕТКА РАТА: Украјинске ракете летеле више од 1.300 км, погођена кључна фабрика (ВИДЕО)
УКРАЈИНА је у суботу увече погодила једно од стратешки најзначајнијих одбрамбених постројења Русије, напавши Воткински машински завод у удаљеном региону, скоро 1.300 километара од украјинске границе - што представља најдубљи удар икада изведен украјинским оружјем домаће производње.
25. 02. 2026. у 12:25
ЦЕО РЕГИОН ЈЕ ЗГРОЖЕН! Ево шта је урадила такмичарка лажне државе Косово када је видела Српкињу на победничком постољу
БРУКА и срамота на једном од европских такмичења у теквондоу за младе у Сарајеву!
25. 02. 2026. у 11:35
"НЕМА КО ДА НАСЕЧЕ ДРВА": Руско село изгубило скоро све мушкарце у рату у Украјини
У РИБАРСКОМ селу Седанка, на руском далеком истоку, свакодневни живот је био тежак и пре рата у Украјини. Већина кућа нема основну инфраструктуру, као што су вода, унутрашњи тоалети или централно грејање, иако зимске температуре често падну и на -10 степени Целзијуса.
24. 02. 2026. у 09:43
Коментари (0)