ОЛУЈА КРЕНУЛА ИЗ ИТАЛИЈЕ: Словенија у наранџастом - за поподне се очекује хаос на северу земље
24. 07. 2023. у 16:22
СЛОВЕНАЧКА Агенција за животну средину (Арсо) издала је за поподне наранџасто упозорење за север земље, након информације да ће над северном Италијом формирати јачи олујни фронтови, који се увече могу проширити и на север Словеније.
Pogledah bonus video i uhvati me tuga zbog tih ljudi koji su uložili mnogo, mnogo rada i truda i novca i ostali bez ičega. Doživela sam to kao dete 60-tih godina. Ni list na drvetu nije ostao. To je bila katastrofa.
Повезане вести
СТРАВИЧНА ОЛУЈА ПОГОДИЛА ПОРТУГАЛ И ШПАНИЈУ: Шест особа погинуло, милион корисника без струје
БРОЈ погинулих у олуји Кристин која је погодила Португалији порастао је на пет, а број корисника без струје достигао је милион, док је од поноћи забележено више од три хиљаде интервенцијам саоптшила је данас португалска Цивилна заштита.
28. 01. 2026. у 20:31
СНЕГ И ЛЕД ОКОВАЛИ РЕГИОН: Температура пада на минус 15 степени - град на Јадрану забелео се након 17 година
СЛОВЕНИЈУ, Хрватску и БиХ захватила је јака снежна вејавица. Нападало је 10 до 30 цм снега, а саобраћај је веома отежан. Најкритичнија ситуација је на северу Хрватске и у Горском котару.
07. 01. 2026. у 14:29
МЕТЕО АЛАРМ ЗА ТРИ ДЕПАРТМАНА У ФРАНЦУСКОЈ: Наранџасто упозорење због невремена
ФРАНЦУСКИ департмани Горња Корзика, Источни Пиринеји и Од пребачени су у наранџасти степен метеоролошке узбуне због снажног невремена које се очекује до суботе, 27. децембра, саопштио је данас Метео Франс.
25. 12. 2025. у 18:22
МЕТЕОРОЛОЗИ ИЗДАЛИ ЦРВЕНИ МЕТЕО АЛАРМ: Стиже олујна киша у области Тарагона
ШПАНСКА Метеоролошка агенција Аемет издала је данас црвени метео аларм због олујне кише у јужној области Тарагона, где је за 12 сати пало преко 180 милиметара кише у региону Приорат, преносе локални медији.
15. 12. 2025. у 19:52
Најновије из рубрике
ЧЕШКА ПОЛИЦИЈА: Коњ Кадирова није украден, изнет је из ЕУ уз сагласност власника
ЧЕШКА полиција саопштила је да енглески пунокрвни пастув Зазу у власништву чеченског лидера Рамзана Кадирова, није украден, већ је уз сагласност власника изнет из Европске уније, при чему су највероватније прекршене санкције ЕУ.
29. 01. 2026. у 17:32
БИВША ЈУГОСЛАВИЈА И АФРИКА КАО МОДЕЛ ЗА ДЕЈСТВО ЕУ СНАГА Пољска: Уместо федералне војске, могла би да се створи "европска легија"
ЗАМЕНИК премијера и министар спољних послова Пољске Радослав Сикорски изјавио је данас да је стварање федералне војске Европске уније "нереално", али да би могла да буде формирана "европска легија" - јединица величине бригаде, финансирана из буџета ЕУ, којој би могли да приступе грађани држава чланица, па чак и земаља кандидата.
29. 01. 2026. у 17:24
ЗБОГ ТОГА ВАШИНГТОН ИМА ГЛАВОБОЉЕ Лавров објаснио: Ево шта стоји иза политике САД и Израела према Ирану
ПРЕ нешто више од десет година, Русија је одиграла кључну улогу у постизању споразума о иранском нуклеарном програму.
29. 01. 2026. у 17:22
НЕЋЕМО ПОПУСТИТИ: Орбан о чланству Украјине ка ЕУ
ТРИ четвртине Европљана одбацује убрзано чланство Украјине у Европској унији, а Брисел брига шта људи мисле, рекао је премијер Мађарске Виктор Орбан.
29. 01. 2026. у 17:19
ИРАНСКИ РЕФОРМИСТИ НУДЕ "ДИЛ" ХАМНЕИЈУ Еурактив: "Да се одрекне власти, поднесе оставку и надгледа формирање привременог прелазног савета"
ИРАНСКИ реформисти приватно су позвали врховног вођу Алија Хамнеија да се повуче са власти, сазнаје Еурактив, позивајући се на изворе упознате са ситуацијом.
29. 01. 2026. у 17:17
Коментари (1)