СИН ОСУМЊИЧЕН ДА ЈЕ СИЛОВАО МАЈКУ (77)? Полиција упала у кућу и пронашла невероватну количину оружја
М. К. (53) из Купреса у Босни и Херцеговини осумњичен је за силовање мајке (77).
Фото: Принтскирин/Јутјуб/Klix.ba
Полицији је пријављено да је син силовао мајку, а како незванично сазнаје Глас Српске, све се десило у уторак, 25. априла. Према првим информацијама, М. К. је био под утицајем алкохола.
Из полиције Ливањског кантона саопштено је да су против М. К. поднели извештај надлежном Кантоналном тужилаштву због сумње да је починио кривично дело силовање. Рекли су да га, осим тога, терете и за недозвољено држање оружја или експлозивних материја.
"Полицији у Купресу 25. априла је стигла дојава да је М. К. (53), у својој кући уз употребу физичке снаге покушао силовати особу рођену 1946. године. Такође, приликом обављања увиђаја у кући коју користи осумњичени пронађена је и већа количина оружја", наводе из полиције.
Полиција је од осумњиченог одузела 14 ручних бомби, две аутоматске пушке, једну полуаутоматску пушку и пиштољ. Такође му је одузет 1.071 комад муниције. Осумњичени ће након завршене криминалистичке обраде уз извештај о почињењу кривичних дела бити предат на даље поступање Кантоналном тужилаштву у Ливну.
(Глас Српске)
Препоручујемо
НОВИ ДЕТАЉИ НЕСРЕЋЕ У САРАЈЕВУ: Тужилаштво тражи једномесечни притвор за возача
14. 02. 2026. у 21:04
НЕЗАВИДНА СИТУАЦИЈА ЈЕДНЕ ДРЖАВЕ: Милановић критиковао циничну европску бирократију
14. 02. 2026. у 21:00
ПУТИН ПИСАО ВУЧИЋУ: Пожелео му здравље и успехе, а грађанима Србије срећу и просперитет
ПРЕДСЕДНИК Александар Вучић примио је данас честитку председника Руске Федерације Владимира Путина поводом Дана државности Републике Србије, у којој му је руски лидер пожелео здравље и успехе, а грађанима Србије срећу и просперитет, саопштила је данас Служба за сарадњу са медијима председника Републике.
13. 02. 2026. у 12:40
СТРАДАЛИ МЛАДИЋ СИН ПОЗНАТОГ МУЗИЧАРА: Нови детаљи несреће у Сарајеву
ЕРДОАН Моранкић (23), који је страдао у трамвајској несрећи у Сарајеву, син је познатог музичара из Брчког Армана Моранкића, пише портал сарајевског Аваза.
13. 02. 2026. у 12:05
БОМБА, АУТОМАТ И ЦРНА БЕРЕТКА: Хрватски градоначелник се маскирао у Томпсона из "Чавоглава" - поред њега и "Пленковић" и "први човек Загреба
ДАНАС је у Светој Недељи одржан карневал Фашник, а на позорницу се попео и градоначелник овог места Дарио Зуровец који је био обучен као контроверзни хрватски певач Марко Перковић Томпсон који је познат по својим проусташким ставовима и песмама.
14. 02. 2026. у 14:35
Коментари (0)