БОСНА И ХЕРЦЕГОВИНА ДОБИЛА СТАТУС КАНДИДАТА ЗА ЕУ: Званична одлука биће потврђена 15. децембра
САВЕТ општих послова Европске уније одобрио је кандидатски статус за Босну и Херцеговину, преноси Аваз.ба.
Фото: ЕПА
Министри надлежни за европска питања, на састанку који и даље траје, већ су усвојили закључке где се наводи да се "препоручује да се Босни и Херцеговини додели статус земље кандидата уз потврду Европског савета".
Ову одлуку министара ће потом потврдити шефови држава влада земаља чланица Европске уније на самиту који ће бити одржан у четвртак, 15. децембра.
(аваз.ба)
Restoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
СУКОБ НА БЛИСКОМ ИСТОКУ: Отварање Ормуза? Нема прецизног датума; Иран је одлучан: Или победа или мучеништво
19. 05. 2026. у 07:06 >> 20:04
"ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА" Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији
У ИНТЕРВЈУУ за црногорски "Дан", Вилијам Монтгомери, бивши амерички амбасадор у СР Југославији, осврнуо се на ситуацију на Косову и Метохији.
15. 05. 2026. у 13:16
КРАЂА ВЕКА У НБА! Никола Јокић овакву неправду није заслужио, брука и срамота
НБА лига донела је одлуку о МВП играчу НБА лиге!
17. 05. 2026. у 16:04 >> 16:14
ФАРМЕР ОСТАВИО 5 КРАВА НА ПУСТОМ ОСТРВУ: 130 година касније научници нису могли да верују шта виде
ПРИЧА о пет крава остављених на изолованом острву Амстердам у Јужном океану прерасла је у једно од најнеобичнијих поглавља модерне биологије.
14. 05. 2026. у 14:24 >> 20:55
Коментари (2)