НАКОН говора премијера Црне Горе Дритана Абазовића који је данас у Поточарима рекао да "геноцид није почињен над Бошњацима него над људима", почели су да стижу осуде његових речи од стране бошњачких функционера и активиста.
РУСКО Министарство спољних послова саопштило је данас да је објављивање материјала о случају осуђеног сексуалног преступника Џефрија Епстина изазвало поплаву лажних вести на интернету, чији је циљ да се одврати пажња јавности од "монструозног садржаја докумената".
ТЕРОРИСТИЧКИ напад на генерал-потпуковника Владимира Алексејева потврдио је одлучност кијевског режима да поремети преговоре, изјавио је руски министар спољних послова Сергеј Лавров након разговора са председавајућим ОЕБС-а, шефом швајцарског Министарства спољних послова Игнацијом Касисом и генералним секретаром ОЕБС-а Феридуном Синирлиоглуом.
ОБЕЗБЕЂЕЊЕ сина бившег либијског лидера Муамерa Гадафиja, Сејф ал Ислам Гадафија, који је убијен у граду Ез-Зинтану, напустило је његов дом сат и по пре напада, тврди извор из истражног комитета у изјави за телевизију Al Arabia.
НАПАДАЧ самоубица је током молитве циљао шиитску џамију Хадиџа Ал Кубра на периферији Исламабада, усмртивши 31 особу и ранивши најмање 169, саопштили су званичници.
Mikiboy
11.07.2022. 17:04
Izgleda da jedino sa tom matricom neki mogu da produze vladavinu u Bosni.Mrznja prema Srbima koji su krivi za sve i Bosnjaci kao nevine zrtve.
Vujke
11.07.2022. 17:14
Cekaj bre, nek se dogovore vise, jesu li Muslimani ili Bosnjaci?
Jeda od nas
11.07.2022. 17:59
Ah ćuj ti njeha pa to su muslimani ah nene bošnjaci ba