ДОДИК О РАТУ У УКРАЈИНИ: Треба да останемо неутрални и против санкција
- КАО ШТО подржавам територијални интегритет Србије и БиХ тако подржавам и територијални интегритет свих цланица УН, а ту сврставам и Украјину, рекао је данас српски цлан Председништва БиХ Милорад Додик
Фото: Petar Milosevic
Додик сматра да би сви остали процеси и покушаји да се БиХ сврста на једну страну били лоши, преноси РТРС.
- Сматрам да ми треба да останемо неутрални и то смо већ раније изнели у првим данима сукоба Русије и Украјине, рекао је Додик.
Истиче да неки, на жалост, мисле да се БиХ мора што хитније сврстати и то бирајући страну.
- Ми ћемо остати потпуно неутрални и нећемо се прикључивати ни санкцијама ЕУ нити било кога, поруцио је Додик.
БОНУС ВИДЕО:
ЗЕЛЕНСКИ УХВАЋЕН У ЛАЖИ: Председник Украјине постхумно одликује живе људе!
Restoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
ДОДИК НЕ МАРИ ЗА САНКЦИЈЕ: Запевао „Али метар мога села, Америка цела“(ВИДЕО)
27. 02. 2022. у 21:50
СЛАВЕ ПОЧЕТАК РАТА: Оштра порука Српског члана ПБиХ политичком Сарајеву
28. 02. 2022. у 06:30
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА" Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији
У ИНТЕРВЈУУ за црногорски "Дан", Вилијам Монтгомери, бивши амерички амбасадор у СР Југославији, осврнуо се на ситуацију на Косову и Метохији.
15. 05. 2026. у 13:16
КРАЂА ВЕКА У НБА! Никола Јокић овакву неправду није заслужио, брука и срамота
НБА лига донела је одлуку о МВП играчу НБА лиге!
17. 05. 2026. у 16:04 >> 16:14
"ЖЕЛИМ ОСВЕТУ": Путин издао наредбу - нека почне одмазда
Велики број мртвих у нападу који једна страна назива "терористичким актом", а друга "легитимним циљем".
23. 05. 2026. у 19:33
Коментари (0)