ТРАГЕДИЈА У ЗЕНИЦИ: Мушкарац упао у реку и утопио се
У ЗЕНИЦИ се вечерас утопио старији мушкарац.
Илустрација
Како је казао дежурни оперативни МУП ЗДК, тело је извучено из реке Босне.
– Старији мушкарац је пао у реку Босну код ресторана Ушће око 19.20. У потрагу за њим биле су укључене све полицијске патроле, један тим специјалне полицијске јединице и ватрогасна бригада Зеница. У 20.15 тело је извучено код млекаре Зеница у месту Канал. Тело је извучено на копно – казали су из зеничке полиције.
Мртвозорник је на терену, а очекује се долазак и дежурног тужиоца.
(Аваз)
Препоручујемо
ВАШИНГТОН ПОСТ ТВРДИ: Руска служба спремала сценарио са атентатом на Орбана
РУСКА Спољна обавештајна служба (СВР) наводно је разматрала планове за утицај на изборе у Мађарској, укључујући и инсценирање атентата на премијера Виктора Орбана, у циљу јачања подршке Орбану, показује интерни документ до којег су дошле европске службе безбедности, пише данас Вашингтон пост (WП).
21. 03. 2026. у 13:35
КУЛТ ПРЕДАКА У ПЛАМЕНУ МРЖЊЕ: 45 година од паљења конака Пећке патријаршије – Злочин који је најавио Мартовски погром
ОВЕ седмице пре тачно 45 година, српски народ и Српска православна црква занемели су пред призором који је наговестио деценије страдања на Косову и Метохији.
17. 03. 2026. у 19:10
МИЛЕО АУТО-ПУТЕМ: Полицајци били у чуду кад су видели КО је за воланом (ВИДЕО/ФОТО)
КАДА су због споре вожње на ауто-путу зауставили аутомобил марке Доџ, полицајци из Огдена у америчкој савезној држави Јута, помислили су да је возачу позлило.
22. 03. 2026. у 22:25
Коментари (0)