НЕМИЛОСРДАН РАТ НА РЕЛАЦИЈИ ПЛЕНКОВИЋ - МИЛАНОВИЋ: Председник Хрватске сутра неће угостити Макрона

Novosti online

23. 11. 2021. у 20:06

ФРАНЦУСКОГ председника Емануела Макрона, који сутра долази у Загреб, угостиће у четвртак на ручку само премијер Андреј Пленковић.

НЕМИЛОСРДАН РАТ НА РЕЛАЦИЈИ ПЛЕНКОВИЋ - МИЛАНОВИЋ: Председник Хрватске сутра неће угостити Макрона

Фото Танјуг

Председника државе Зорана Милановића неће бити, јер се очигледно и код таквих протоколарних ствари попут ручка за високог државника наставља немилосрдни политички рат владе и шефа државе.

Премијер Пленковић каже да је понуђено Милановићу да организује вечеру непосредно како у среду увече Макрон дође у Загреб, али то је одбијено. За ручак у четвртак је из хрватске владе саопштено да гости неће бити високи политичари, па су позив добили само Милановев шеф канцеларије и саветник за спољну политику.

- Милановић није хтео ниједно, рекао је да ће доћи на састанак. Он баца те смешне теме, а ви питате мене, идите тамо па га питајте, не мене. Захваљујући мени Макрон долази -- рекао је премијер Пленковић новинарима на питање зашто Милановића неће бити на ручку, на који су између осталих позвани Тереза кесовија и Ћиро Блажевић.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ПРИШТИНСКА АДМИНИСТРАЦИЈА УБРЗАНО ЧИСТИ ПОКРАЈИНУ ОД СРБА Хитно се огласило руско Министарство спољних послова - То је лицемерно!

"ПРИШТИНСКА АДМИНИСТРАЦИЈА УБРЗАНО ЧИСТИ ПОКРАЈИНУ ОД СРБА" Хитно се огласило руско Министарство спољних послова - "То је лицемерно!"

КОРИСТЕЋИ успех на недавним парлементарним изборима, приштинска администрација форсира чишћење покрајине од српског становништва, саопштено је из Министарства спољних послова Русије.

04. 02. 2026. у 13:32

Коментари (0)

РУСИЈА ЈЕ БЕСНА! Не може да верује шта је доживела, а Украјина - одушевљена!