УХАПШЕН ДИРЕКТОР ЗАГРЕБАЧКИХ ГРОБАЉА: Патрик Шегота лишен слободе у Дубровнику због сумњивих послова

В.К.

14. 07. 2021. у 13:54

У ЗАГРЕБУ је настављена акција Уреда за борбу против организованог криминала (УСКОК) на хапшењу сарадника преминулог градоначелника Милана Бандића, а последњи у низу је бивши директор загребачких гробаља. Сумња се да се ради о погодовању у јавној набавци и злоупораби положаја.

УХАПШЕН ДИРЕКТОР ЗАГРЕБАЧКИХ ГРОБАЉА: Патрик Шегота лишен слободе у Дубровнику због сумњивих послова

Фото: ЕПА

Како је јавио хрватски РТЛ, бивши директор загребачких гробаља Патрик Шегота ухапшен је у Дубровнику.

Припадници поллиције и УСКОК-а претресају канцеларије помоћника за правне послове Драга Плеше, који данас није дошао на посао, као и канцеларију Шеготе, који је сад у Загребпаркингу.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ФИЦО ШОКИРАН ПОНАШАЊЕМ ТРАМПА: Видно узнемирен сусретом алармирао Европу

ФИЦО ШОКИРАН ПОНАШАЊЕМ ТРАМПА: Видно узнемирен сусретом алармирао Европу

СЛОВАЧКИ премијер Роберт Фицо рекао је лидерима Европске уније на самиту прошле недеље да га је "шокирало" расположење председника Сједињених Америчких Држава Доналда Трампа током њиховог састанка у Мар-а-Лагу, изјавило је више европских дипломата, објавио је данас бриселски Политико.

28. 01. 2026. у 07:48

Коментари (0)

АЛК Гроуп: успех, иновације и награде за најбоље