НЕВИЂЕНА НАЈЕЗДА КОМАРАЦА У ХРВАТСКОЈ: Зидови су поцрнели од напасти, погледајте несвакидашње сцене (ВИДЕО)
ОГРОМАН рој комараца снимљен је у Сарвашу, приградском насељу Осијека, два дана након запрашивања из авиона против ових инсеката.
Фото: Фацебоок
Аутор несвакидашњег снимка из Хрватске, који се проширио друштвеним мрежама, је сарвашки жупник Марио Бркић.
- Само да видите што је најезда комараца. Па ти сад живи у Сарвашу - казао је Бркић на снимку показујући различите делове куће и канцеларије.
Бркић каже да је хтео да покаже у коликој су мери комарци присутни на том подручју.
- Нико не може бити крив што их има толико. Ми се овде морамо носити с таквом ситуацијом и морамо да се трудимо колико год је могуће да учинимо нешто да се барем умањи ова најезда - наводи Бркић.
Додаје и да је ново запрашивање комараца спроведено већ дан након што је снимак настао.
(Дневник.хр)
ЗАШТО БЛОКАДЕРИ ХОЋЕ ДА УБИЈУ ВУЧИЋА? Нешић и Вучићевић о монструозним плановима (ВИДЕО)
БЛОКАДЕРИ хоће да убију председника Александра Вучића зато што им смета Србија каква јесте и зато што су свесни да ни за 100 година не могу да ураде оно што Вучић уради за два дана, истичу главна уредница портала "Новости" Андријана Нешић и председница Асоцијације новинара Србије (АНС) Ивана Вучићевић.
26. 02. 2026. у 11:01
ЦЕО РЕГИОН ЈЕ ЗГРОЖЕН! Ево шта је урадила такмичарка лажне државе Косово када је видела Српкињу на победничком постољу
БРУКА и срамота на једном од европских такмичења у теквондоу за младе у Сарајеву!
25. 02. 2026. у 11:35
"НЕМА КО ДА НАСЕЧЕ ДРВА": Руско село изгубило скоро све мушкарце у рату у Украјини
У РИБАРСКОМ селу Седанка, на руском далеком истоку, свакодневни живот је био тежак и пре рата у Украјини. Већина кућа нема основну инфраструктуру, као што су вода, унутрашњи тоалети или централно грејање, иако зимске температуре често падну и на -10 степени Целзијуса.
24. 02. 2026. у 09:43
Коментари (0)