НИЗ СТЕПЕНИЦЕ КОЛИМА: Насилничко понашање у саобраћају у Крушевцу (ФОТО)
НЕСВАКИДАШЊИ саобраћајни инцидент догодио се данас у Крушевцу у близини главне аутобуске станице, тик поред Дома здравља нешто после 16 часова
Фото: Фацебоок/РТК
Како је за Телевизију Крушевац потврђено, возач путничког аутомобила јагодинских таблица насилнички се понашао у саобраћају, тако што је возио низ пешачку стазу, поред степеница на раскрсници Бријанове и Југ Боданове улице.
Само правовременом акцијом крушевачке саобраћајне полиције, спречена је можда саобраћајна незгода са непредвидивим последицама, објавила је Телевизија Крушевац и приказала две слике.
Полиција је због насилничке вожње привела и задржала мушкарца са иницијалима Д. М. старог 44 године из околине Крушевца. Приликом интервенције полиције, утврђено је да је овај возач имао чак 2,68 промила алкохола у организму.
(РТК)
Препоручујемо
САМО ЈЕ ПОГРЕШНО СКРЕНУЛА: И улетела својим "мини морисом" на ауто-трку (ВИДЕО)
29. 10. 2020. у 22:47
ЗАШТО БЛОКАДЕРИ ХОЋЕ ДА УБИЈУ ВУЧИЋА? Нешић и Вучићевић о монструозним плановима (ВИДЕО)
БЛОКАДЕРИ хоће да убију председника Александра Вучића зато што им смета Србија каква јесте и зато што су свесни да ни за 100 година не могу да ураде оно што Вучић уради за два дана, истичу главна уредница портала "Новости" Андријана Нешић и председница Асоцијације новинара Србије (АНС) Ивана Вучићевић.
26. 02. 2026. у 11:01
ЦЕО РЕГИОН ЈЕ ЗГРОЖЕН! Ево шта је урадила такмичарка лажне државе Косово када је видела Српкињу на победничком постољу
БРУКА и срамота на једном од европских такмичења у теквондоу за младе у Сарајеву!
25. 02. 2026. у 11:35
ЈОШ МУ СЕ БОРЕ ЗА ЖИВОТ: Симптоми болести због које је хоспитализован Дачић - почетак је "веома обичан"
МИНИСТАР унутрашњих послова Ивица Дачић јуче је у тешком здравственом стању хитно смештен у болницу и прикључен на апарате.
26. 02. 2026. у 16:26
Коментари (0)