ПАЦОВ ЈОЈ УТРЧАО У ПАНТАЛОНЕ, УСЛЕДИЛА БОРБА: Камере забележиле праву драму у бутику (ВИДЕО)

ДЕВОЈКА која је лежала на поду у једном бутику панично је скочила када јој је нешто утрчало у панталоне - схватила је да јој је пацов никад ближе.

ПАЦОВ ЈОЈ УТРЧАО У ПАНТАЛОНЕ, УСЛЕДИЛА БОРБА: Камере забележиле праву драму у бутику (ВИДЕО)

Фото: Принтскрин/ itemfix

Она је почела да трчи по бутику и скаче како би се спасила, али пацов није одустајао. Снимак је постао виралан на интернету, а ко га је погледао није успео лако да га избаци из главе.

Девојка је панично трчала и вриштала из свег гласа, али пацов није хтео да изађе кроз ногавицу.

Након неколико секунди пацов је истчао, али ју је сигурно угризао док је био између њених ногу.

(Телеграф)

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

СПАВАО БИХ С ЊОМ И ОЖЕНИО ЈЕ! Скандал премијера Аустралије са Кајли Миног - оженио се пре 6 месеци, а сад се извињава

"СПАВАО БИХ С ЊОМ И ОЖЕНИО ЈЕ!" Скандал премијера Аустралије са Кајли Миног - оженио се пре 6 месеци, а сад се извињава

АУСТРАЛИЈСКИ премијер Ентони Албанезе упутио је недвосмислено извињење због коментара о поп звезди Кајли Миног које је прошле недеље изнео током гостовања у једном подкасту. Његове изјаве изазвале су талас осуда, а критичари су их назвали „потпуно непримереним” и поручили да „омаловажавају функцију премијера”, пише Би-Би-Си.

06. 07. 2026. у 18:21 >> 18:21

Коментари (0)

ГОДИНАМА ТАЈИЛА ИСТИНУ О ПОРЕКЛУ: Злата Петровић признала - Крила сам од сина да смо Роми, то му је представљало велики проблем