ДАДИЉА ТРАЖИЛА "ЧУДОВИШТЕ": Ево шта је пронашла испод дечијег кревета
ДЕЧИЈИ страх да Бабарога или чудовиште спавају испод кревета постао је права ноћна мора, али за одрасле - наиме, једна бебиситерка је ту пронашла човека, а приликом сукоба дете је оборено у тучи.
Фото Profimedia
Дадиља у Канзасу, која је на захтев уплашене деце о којој се старала одлучила да провери да ли испод кревета има "чудовишта", заправо пронашла мушкарца који се ту крио.
Шокантни инцидент догодио се пре неколико дана, када је бебиситерка покушавала да стави децу у кревет. Међутим, једно од њих се уплашило.
-Једно дете се жалило да је испод кревета "чудовиште". Када је жртва покушала да покаже детету да нема ничега испод кревета, суочила се лицем у лице са осумњиченим мушкарцем који се тамо крио, наводи се у саопштењу полиције.
Додаје се да је дошло до сукоба између осумњиченог и дадиље, а да је једно дете оборено у тучи, док је мушкарац побегао са лица места, преноси Гардијан.
Након што је полиција дошла до имања, преступник је идентификован. Следећег јутра, уочили су га органи реда и после кратке потере су га ухватили и ухапсили.
Како је наведено, мушкарац је раније живео у тој кући, али је против њега била издата забрана приласка. Судски записи показују да је мушкарац пре десетак дана пуштен уз кауцију након што су је подигнута оптужница за претњу, насиље у породици и кршење забране приласка. Ове оптужбе се односе на инциденте из јануара и фебруара.
Овог пута, оптужен је за провалу, тешки напад, злостављање, угрожавање деце, кривично дело ометање службеника реда и кршење забране приласка.
Налази се у притвору, а одређена му је кауција од 500.000 долара.
(рт.рс)
БОНУС ВИДЕО - РУСИЈА ЛАНСИРАЛА РАКЕТУ: Погледајте тренутак лансирања
Препоручујемо
УХАПШЕНА МАЈКА МОНСТРУМ: Користила огрлицу за псе са електричним шокером на свом детету
25. 03. 2025. у 20:33
ПУЦЊАВА У АМЕРИЦИ: Четири малолетника ухапшена, троје убијено, 15 рањено
24. 03. 2025. у 00:45
ТРАМП ХИТНО ПОЗВАО ПУТИНА: Разговор трајао сат времена
РУСКИ председник Владимир Путин разговарао је телефоном са америчким колегом Доналдом Трампом.
09. 03. 2026. у 20:34
ШОК ИСТРАГА АМЕРИКАНАЦА: Ево ко је гађао иранску школу у којој су погинуле девојчице
АМЕРИЧКИ војни истражитељи верују да је вероватно да су америчке снаге одговорне за напад на иранску школу за девојчице у којем је у суботу погинуло више десетина деце, али још нису донели коначан закључак нити су завршили истрагу, рекли су за Ројтерс двојица америчких званичника.
06. 03. 2026. у 08:23
НОВИ ЕКСПЛИЦИТНИ СНИМЦИ МИРЈАНЕ ПАЈКОВИЋ: Полиција сумња КО је на снимку, други мушкарац - одмах саслушана
РАНИЈЕ је објављен и видео за који је део медија написао да је снимљен у просторијама Владе. Тим поводом огласили су се из Владе Црне Горе, и демантовали те наводе.
07. 03. 2026. у 22:55 >> 23:05
Коментари (0)