"ИЗГЛЕДА КАО ВЕВЕРИЦА": Пас хтео да поједе пчелу, а ово је резултат (ВИДЕО)
НА Твитеру је освануо снимак једног пса којем су образи натекли.
Фото: Принтскрин/Твитер
- Пас је хтео да поједе пчелу. Ово је резултат - пише у опису објаве која је у само једном дану прикупила више од 9,4 милиона прегледа.
"Колико је сладак", "Ово сам ја", "Мало је смешно", "Изгледа као веверица", "Пчела је појела њега", "Осећам грижу савести јер се смејем", "Јадна беба", "Како ми га је жао", само су неки од коментара, преноси Курир.
БОНУС ВИДЕО: АКО НИСТЕ ЗНАЛИ, ОВАКО СЕ БЕРЕ АНАНАС: Снимци са познатих поља у Кини
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
Дроном пратио жену да види вара ли га, снимак му СЛОМИО СРЦЕ (ВИДЕО)
17. 06. 2023. у 16:30
СТРУЧЊАЦИ УПОЗОРАВАЈУ: Шта се дешава у организму кад пијете кафу ПРЕ ДОРУЧКА
07. 06. 2023. у 11:46
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"ЈЕСТЕ, ШЕСТ ГОДИНА СМО ГЛУМИЛИ ПАР" Рада о вези са Миланом, ставила тачку на спекулаије: "Поповић нас је натерао..."
"МЕНЕ је то тада сметало, нисам се сналазила..."
07. 07. 2026. у 09:36
НОВИНАРКА МАРИЈА НАЂЕНА МРТВА У АУТУ: Камере снимиле последње тренутке
ГРЧКУ је потресла вест о изненадној смрти новинарке Марије Антонијанаки, која је пронађена мртва у свом аутомобилу у Ираклиону на Криту.
06. 07. 2026. у 10:26
"СПАВАО БИХ С ЊОМ И ОЖЕНИО ЈЕ!" Скандал премијера Аустралије са Кајли Миног - оженио се пре 6 месеци, а сад се извињава
АУСТРАЛИЈСКИ премијер Ентони Албанезе упутио је недвосмислено извињење због коментара о поп звезди Кајли Миног које је прошле недеље изнео током гостовања у једном подкасту. Његове изјаве изазвале су талас осуда, а критичари су их назвали „потпуно непримереним” и поручили да „омаловажавају функцију премијера”, пише Би-Би-Си.
06. 07. 2026. у 18:21 >> 18:21
Коментари (0)